Vakıfbank'tan Kobilere 6 Ay Geri Ödemesiz, Düşük Faizli Kredi

Türkiye Ekonomisinde yeri en önemli işletmeler olan Küçğk ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (KOBİ) bir destek de Vakıf Bank’tan! Vakıf Bank Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre KOBİ’lere çok uygun vade süresi ve faiz oranlarıyla yeni kredi paketleri içeriğimizde.

Vakıfbank'tan Kobilere 6 Ay Geri Ödemesiz, Düşük Faizli Kredi

Türkiye’nin en önemli kamu bankalarından olan Vakıf Bank, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) için yeni destek paketini duyurdu.

KOBİ’lerin Türkiye Ekonomisi için önemi değinen banka, yakın zamanda Hazine ve Maliye Bakanlığı girişimi ile başlatılan ve birçok bankanın destek verdiği KOBİ’ler için düşük faizli ve geri ödemede kolaylık sağlanan kredi paketleri için Vakıf Bank’ın da hazır olduğunu açıkladı.

Vakıf Bank Genel Müdürü Emin Özcan yaptığı açıklamada, ihracat ve ithalat yapan KOBİ’lere yönelik, 6 ayı geri ödemesiz olmak kaydıyla, 60 aya varan vade süreleri (5 yıl) ve 1.45%’ten başlayan faiz oranları ile toplamda 1 milyar Türk Lirası değerinde kredi sağlanacağını duyurdu. Vakıf Bank Genel Müdürü Emin Özcan, ayrıca KOBİ’leri her türlü finansal ihtiyaçları konusunda da en uygun koşullarda destekleyeceklerini bildirdi.

Detaylar için Vakıf Bank Şubelerine gidebilir ya da bankaya ait resmi web sitesi olan www.vakıfbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 22:06

YORUM EKLE