Yapı Kredi 12 Ay Taksitle Peşin Fiyatına Telefon Kampanyası

Yapı Kredi, peşin fiyatına 12 ay vade fırsatıyla Samsung marka bütün akıllı telefonlar için kredi kampanyası düzenlemektedir. Akıllı telefon kredisi kampanya detayları ve geri ödemeyle ilgili bilgiler haberimizin devamında...

Yapı Kredi 12 Ay Taksitle Peşin Fiyatına Telefon Kampanyası

2017 Kasım ayında çıkan karara göre cep telefonu taksitleri 12 aya çıkarılmıştı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun aldığı karara göre akıllı telefonlarda taksit süresi 3 ay daha uzatıldı. Bu süreçte ülkemizde pek çok firma bankalarla anlaşarak 12 ay vadeli cep telefonu kredisi sağlamaktadır.

Yapı Kredi 12 Ay Taksitle Telefon Kampanyası

Yapı Kredi, Samsung ile yapmış olduğu anlaşma gereği 12 ay taksitle akıllı telefon kampanyası düzenlemektedir. Başvuruda bulunacak müşteriler istedikleri herhangi bir Samsung model akıllı telefonunu seçerek Yapı Kredi şubesine giderek kredi başvurusunda bulunuyor. Başvuru işleminiz onaylandıktan sonra Samsung marka cep telefonunuz belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.

Teslim için ek ücret talep edilmemekle birlikte, kredi tahsis ücreti ve kefil şartı da aranmamaktadır. Yapmanız gereken kendi bütçenize uygun cihazı seçerek bankanın cihaz kredisine başvuruda bulunmanızdır.

Galaxy Note 9 Geri Ödeme Detayları

Banka, cihaz kredisi için yüzde 2.60 faiz uygulamaktadır. Önek verecek olursak Galaxy Note 9 6500 TL’den satışa sunulmaktadır. 12 ay vade ile aylık 543,63 TL ödeme yaparak Note 9’a sahip olabilirsiniz. Banka cihaz kredilerinde kredi tahsis ücreti talep etmemekle birlikte yıllık efektik faiz oranını yüzde 44.5806 olarak belirlemiştir. Genel bir geri ödeme planı detayları bu şekilde olmakla birlikte, faiz oranları ve kampanya için belirlenen detaylar değişiklik gösterebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 00:34

YORUM EKLE

Popüler Haberler