Ziraat Bankası 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi koşulları ve detayları

Ziraat Bankası müşterilerine Ekonomik İstikrar Kapsamı ile 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi sağlıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi koşulları ve detayları haberimizde yer alıyor.

Ziraat Bankası 0.79 faizli konut ve ihtiyaç kredisi koşulları ve detayları

Korona virüs sebebi ile ülkemizde birçok banka müşterilerine destek paketleri sunmaya devam ediyor. Bu bankalardan birisi de kamu bankalarından olan Ziraat Bankası. Ziraat Bankası müşterilerine 0.79 faiz oranı ile kredi imkanı sağlıyor.

Kredi için ev gelirinin 5.000 TL altında olması şartı bulunuyor. Bu şartı bulunduran kişilere 10.000 TL’ye kadar kredi veriliyor. 0.79 faiz oranı ile sunulan kredi ihtiyaç kredisi ya da konut kredisi olarak verilebiliyor. Ayrıca kredinin toplamda 36 ay vade ile sunuluyor. Ziraat Bankası, 0.79 faiz oranı ile 36 ay vadeli kredisini toplamda geri ödemesi ile 11 bin TL’yi buluyor. Aylık taksiti ise 376 TL olarak ödeniyor.

Ziraat Bankasına ek olarak Halkbank da müşterilerine aynı şartlar ile kredi imkanları sunuyor. Ayrıca Ziraat Bankası 150.000 TL 5 yıl vade ile konut kredisi sağlıyor. Konut kredisinin toplam ödemesi 189.000, taksit ödemesi 3.150 TL olarak ödeniyor.

 

Kamu personellerini ve iş arayanları ilgilendiren haberler, gündemde olup biten her şey tüm ayrıntılarıyla mobil uygulamamızda! TIKLA İNDİR>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Merak ettiğin tüm olayların ayrıntıları artık Instagram’da! Bizi Instagram’da takip etmeyi unutma! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Kamu haberlerinden sıcak gelişmelere, merak ettiğin tüm haberler burada! Haberport Facebook Grubuna dahil olmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Haberport Twitter hesabını takibe al, gündemdeki tüm haberleri anında öğren! >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 03:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler