Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir? Ziraat Bankası Kredi Kartı Borçlarını Kapatma Kredisi!

Ziraat Bankası, nakit avans ve kredi kartı harcamalarını ödeyemeyecek durumda olanlara özel ''Birleştiren İhtiyaç Kredisi'' kampanyasını duyurdu. Kampanya ile mevcut kredi kartlarının tamamı birleştiriliyor ve düşük faizlerle geri ödeme yapılması sağlanıyor.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir? Ziraat Bankası Kredi Kartı Borçlarını Kapatma Kredisi!

Yükselen faiz rakamları sebebiyle kredi kartı borçlularının sayısı büyük bir artış göstermiştir. Ziraat Bankası bu kapsamda kredi kartı borçluları için kredi kartı yapılandırma kampanyası düzenlemektedir. Banka, kredi kartı borçlarının tamamını tek bir kart üzerine topluyor ve kampanyanın ismi ise ‘’Birleştiren İhtiyaç Kredisi’’ oldu. Banka, kredi kartı borçlarınızı düşük maliyetlerle birleştirmektedir.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi Detayları Nelerdir?

Ziraat Bankası kampanya kapsamında 24 aya kadar yüzde 1.10, 60 aya kadar yüzde 1.20 faiz ile borç yapılandırmaktadır. Banka, ödenmeyen alışveriş borcu faiz oranlarını yüzde 2.25’e çekmiştir. Böylelikle mevcut kredi kartının uygulayacağı günlük faizin yarısı kadar bir ödeme yapılması gerekmektedir.

Birleştiren Kredi Başvuruları

Kredi kartı borcunuzu tek bir noktada toplayabileceğiniz kampanya için Ziraat Bankası şubesine mevcut kredi kartları için iki adet yazı vermeniz gerekmektedir.  İlk yazı kredi kartı borcunun kapatılmasına dair bir yazı ve ikincisi ise mevcut kart borç durumu hakkındadır.

Ziraat Bankası Resmi Açıklama

Ziraat Bankası kredi kartı borçlularına ödeme kolaylığı başlığı altında Birleştiren İhtiyaç Kredisi’ni duyurdu. Uygulamanın ödeme güçlüğü çeken vatandaşları kapsayacağı ifade edildi ve borçların uygun koşullar altında birleştirilmesinin önünün açıldığı aktarılıyor.

31 Aralık 2018 tarihinden itibaren nakit avans veya kredi kartı harcamaları sebebiyle ödeme güçlüğü çekenler kampanyadan yararlanabilecek. Böylelikle mevcut borçlar müşteriler için ödenebilir hale gelecke.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 01:01

YORUM EKLE
YORUMLAR
Olga Civelek
Olga Civelek - 1 yıl Önce

Ziraat bankası yapılandırma önce 36 ay kredi varken yapılıyor neden 48 ay kredi varken yapılandırma 60 aya yapılmıyor neden? Ve acaba olacak mı


Popüler Haberler