Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut alımlarında 0.79 faiz oranıyla konut kredisi kullanımı

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank uygun faiz oranlarıyla konut kredisi kullandırmaya devam ediyor. Üç kamu bankası ev almak isteyen kişilere yüzde 0,79 faiz oranıyla kredi kullandırıyor.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut alımlarında 0.79 faiz oranıyla konut kredisi kullanımı

Kamu bankaları tarafından uygun faiz oranlarıyla konut ve ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Bu üç bankanın indirimli faizlerle verdiği konut kredilerine, Koronavirüs salgınının ardından ihtiyaç kredileri de eklendi.

Bu dönemde ekonomik olarak zorlanan kişilere yüzde 0,49 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verilecek. Ayrıca ev sahibi olmak isteyen kişilere ise yüzde 0,79 faiz oranıyla konut kredisi verilecek.

Kamu Bankalarından Yüzde 0,49 Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, ihtiyaç kredisi için faiz oranlarını yüzde 0,49 olarak belirledi. Aylık hane geliri 5 bin TL’den az olan kişiler kamu bankalarından yüzde 0,49 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabilecek. Bu kredinin üst limiti 10 bin TL olarak belirlendi. İhtiyaç kredisi alan kişiler 6 ay geri ödemesiz 30 ay vadeyle ödeme yapabilecek.

Kamu Bankalarından yüzde 0,79 Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Ev hayali kuran kişilere Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından yüzde 0,79 faiz oranıyla konut kredisi verilmeye devam ediliyor. İlk defa ve sıfır konut almak isteyen kişilere bu kredi imkanı sağlanacak. Bu krediyi almak isteyen kişilerin bazı şartları sağlaması gerekecek.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yüzde 0,79 faiz oranıyla verilen konut kredilerinde 180 ay vade imkanı da sağlıyor.

Sağlık haberlerinden Türkiye’deki tüm gelişmelere kadar merak ettiğin manşetler için hemen Haberport mobil uygulamasını indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Objektif, doğru ve hızlı haber. Haberport’un tüm güncel haberleri artık Instagram’da! Bizi takip etmeyi unutma >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Sıcak gelişmeler, duyurular ve açıklamalar… Basın dünyasına dair tüm ayrıntılar Facebook Grubumuzda! Hadi, sen de katıl aramıza! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 16:39

YORUM EKLE

Popüler Haberler