Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Talimatı Nasıl Verilir? 2019 Banka Talimat Verme İşlemleri

Bankalar müşterilerine faturalarını ödemeleri için bazı imkanlar sağlamaktadır. Ziraat Bankası da müşterilerine fatura ödeme işlemleri için otomatik ödeme talimatı verme fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Talimatı Nasıl Verilir? 2019 Banka Talimat Verme İşlemleri

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber pek çok işlemi yapmak artık eskisinden daha kolay. Banka işlemlerini de teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde intenet veya mobil cihazlar üzerinden yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı da gelişen teknoloji sayesinde bankalara gitmeden kolayca verilebilmektedir. Ziraat Bankası da müşterilerine otomatik ödeme talimatı verebilmeleri için kolaylıklar sunmuştur. Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması veya intenet bankacılığından faturalarınız için kolaylıkla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Ziraat Bankası üzerinden faturalarınıza otomatik ödeme talimatı vermek için intenet bankacılığı, mobil uygulama veya direk şubeden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ziraat Bankası intenet bankacılığı yoluyla otomatik talimatında bulunmak için sırasıyla; durumunu izle-> otomatik fatura talimatlarım" bölümüne girerek, hesabınızı veya kredi kartınızı seçerek talimat verebilirsiniz.

Mobil uygulamadan otomatik ödeme talimatı vermek için ise; "Otomatik talimatlarım-> Otomatik ödeme talimatlarım->Yeni talimat oluştur" kısmına gelerek kolayca yeni otomatik ödeme talimatı verebilir, eski talimatlarınızı görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca direk Ziraat Bankası şubelerine giderek de faturalarınız için otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Faturalarınızı hesabınıza veya kredi kartına aktararak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşterisi olmayan kişiler de otomatik ödeme talimatı verebilir. Bunun için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek bankanın müşterisi olmanız gerekir.

Ayrıca intenet bankacılığı ve şubeden otomatik ödemeye altenatif olarak 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınız gününde ödenir ve faturalarınıza faiz uygulanmamış olur.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 18:04

YORUM EKLE

Popüler Haberler