Ziraat Bankasından Emeklilere Özel Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası!

Emeklilerin hayali olan konut sahibi olma imkanını Ziraat Bankası sunuyor. Emeklilere özel konut kredisi veren banka bu krediye özel düşük faiz uyguluyor. Emeklilere Özel bu kampanya ile ilgili bilgiler haberimizde.

Ziraat Bankasından Emeklilere Özel Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası!

Maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere müjde! Konut kredisi özel düşük faizli kampanya fırsatı emekliler için geliyor. Bankalar arasında en düşük faizli konut kredisi veren Ziraat bankası bunun yanında 10 yıla kadar ödeme fırsatı sunuyor.

Ziraat Emeklilere Konut Kredisi Kampanyası

En düşük faiz oranıyla verilen konut kredisi kampanyasında uygulanan faiz miktarı tam tamına %1.45. Kampanya bununla da bitmiyor. Aynı zamanda 10 yıl kadar vade veren banka konutun ne kadar ettiğine göre yüzde 80 oranında kredi veriyor. Bu durumda yıllık maaliyeti 19.2 olmuş oluyor.

Maaşını ziraatten alan emeklilerin bu konut kredisinden faydalanmaları için İntenet Bankacılığı, Kasko, Bes, Dask, Eşya sigortası gibi şeylerden üç tanesini kullanıyor olması gerekli. Bunlardan herhangi biri yoksa Ziraat Bankasının şubelerine gidip başvuru yapması gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 22:22

YORUM EKLE

Popüler Haberler