100 Binin Üzerinde Devlet Memuru FETÖ'den İhraç Edildi

Bölücü terör örgütü FETÖ ile ilişiği bulunan şahısların ihraç edilmeye devam ediyor. Şuana kadar 100 binin üzerinde memur ihraç edildiği aktarıldı;

100 Binin Üzerinde Devlet Memuru FETÖ'den İhraç Edildi
İçişleri Bakanı Yardımcısı Sebahattin Öztürk, Elazığ'da sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Önemli isimlerle bir araya geldiği toplantıda korucu başları ve kanaat liderleriyle ülkemizin terörle olan mücadelesinden söz etti. Bununla birlikte bölücü terör örgütünün ilk eylemine 1984 yılında başladığına değinildi ve bununla birlikte ülkemizin teröre karşı verdiği mücadelesine sonuna kadar devam ettiğinden söz etti.

Ülkemizde Bu Yönde Atılan Adımlar Devam Etmekte

Terör örgütlerinin işlevsiz hale getirilebilmesi adına büyük bir çaba sarf edildiği belirtildi. Bunun yanı sıra atılan bu adımların sonuçsuz olarak kalmasının ana sebebinin dış ülkelerin elinde bulundurduğu terör örgütleri olduğuna değinildi. Bununla birlikte teröristlerin son zamanlarda terörislerin son zamanlarda hendek kazmaya ve hatta bu da yetmezmiş gibi barikatlar kurmaya başladığını belirtti. Alınan önlemler her ne kadar da sıkı olsa da ne yazık ki zaman zaman haince saldırıların önüne geçilememekte. Ancak yine de bu süreçte çok büyük başarıların da elde edildiği söylenebilir.

Vatandaşlarımızın Can Güvenliğini Tehlike Altına Almaya Çalışmakta

Terör örgütlerinin şuana kadar verdiği mücadelesindeki tek amacın vatandaşlarımızın can güvenliğini tehlike altına almak olduğu da su götürmez bir gerçek. Aynı zamanda ülkemizin önemli noktalarına saldırılar düzenleyeyerek de vatandaşlarımız içinde korku hali yaratabilmek amacı gütmeye devam etmekte. Özellikle de İzmir Adliyesi önünde haince saldırı planları yaparak ülkemizin siyasi otoritesine darbe vurabilmek isteyen hainlerin çok başarılı bir şekilde engellenmiştir.

Fethi Sekin'in Kahramanlığı Akıllardan Silinmiyor

Kahraman Fethi Sekin'in bu hainlere karşı sonuna kadar mücadele vermesi büyük takdir görmüştü. Ülkemizin otoritesine zarar gelmemesi adına verdiği kahramanca mücadeleyle çok büyük bir saldırının önüne geçen kahramanımız, tabancasıyla sonuna kadar ateş ederek İzmir Adliyesine gerçekleşebilecek olası bir roketatar saldırısının önüne geçmeyi başarmıştı.
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 02:46

YORUM EKLE