Abdullah Şevki Zümrüt Apartmanı Kitabındaki İğrenç Satırlar Hukukçuları Harekete Geçirdi!

Abdullah Şevki'nin kaleme almış olduğu Zümrüt Apartmanı kitabındaki iğrenç satırlar hukukçulara harekete geçirdi. Ağır pedofili işlenen o satırlarla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu.

Abdullah Şevki Zümrüt Apartmanı Kitabındaki İğrenç Satırlar Hukukçuları Harekete Geçirdi!

Abdullah Şevki’nin kaleme aldığı Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle yayınlanmış olan Zümrüt Apartmanı kitabının pedofili içerdiği ve okuyanların midesini bulandıran satırların yer aldığı belirtiliyor. Kitapta küçük bir çocukla yaşanan cinsel ilişkinin şehvetli anlatımı kamuoyunda infiale sebep oldu. Çeşitli web sayfalarında halen satışı süren kitabın en kısa zamanda toplanması istendi.

Suç Duyurusunda Bulunuldu

Avukat Umur Yıldırım, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na kitap hakkında suç duyurusunda bulundu ve kitapların toplatılmasını talep etti. Eskişehir Barosu da kitabın satırlarını öğrenir öğrenmez harekete geçti ve başvuru hazırlığında olduğu belirtiliyor.

Pedofili Ne Demektir?

Pedofili, cinsel sapkınlık anlamına gelen bir ruhsal bozukluktur. Eşin cinsen onayı olmadan cinsel eylemler olarak tanımlanmaktadır. Pedofili hastaları için cinsel açıdan uyarıcı obje çocuklardır. Bu bireyler küçük çocuklara karşı büyük bir cinsel ilgi duyar ve bunun önüne geçemez. Bu kişilerin aynı zamanda başka sapkınlıkları da vardır.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 00:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler