Batmanda çocuk kavgasına büyükler katıldı 2 ölü, 2 yaralı var

Batman'ın Beşeri ilçesinde çocukların arasında yaşanan gerginlik sonucu kavga çıktı. Olaya aile büyükleri de dahil oldu. 2 ölü 2 yaralı var.

Batmanda çocuk kavgasına büyükler katıldı 2 ölü, 2 yaralı var

Olay Batmana bağlı Beşiri ilçesinde öğle saatlerinde gerçekleşti. İkiköprü beldesinde yaşayan Yıldırım ve Cengiz ailelerinin çocukları arasında gerçekleşen gerginlik sonucu kavga ortaya çıktı. Çocukların kavgalarına şahit olan aile büyükleride kavgaya dahil oldu. Ortalığın karışmasıyla beraber, silah ve bıçaklar çekildi. Kavgada, Berfin Çiftçi, Arif Yıldırım ve kimliği tespit edilemeyen 2 kişi daha yaralandı.

Belde sakinlerinin olayı ihbar etmesinin üzerine olay yerine birçok jandarma ve sağlık ekibi intikal etti. Jandarma ekipleri olayın gerçekleştiği mahallenin güvenliğini kontrol altına alırken, sağlık ekipleri ise olayda yaralanan kişilere ilk müdahaleyi yaparak ambulanslarla hastahaneye taşıdı.

Batman Bölge Hastanesi'nin acil servisine getirilen yaralılardan Arif Yıldırım ve Berfin Çiftçi, hastahanede yapılan tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti. Diğer iki yaralının muaniyesi sürerken, jandarma ekiplerince kavgada adı geçen kişiler sorgulanmak üzere göz altına alındı. 

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 23:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler