British American Tobacco'dan sigaraya zam haberlerine yalanlama

Gündeme dair haberlerin hızlı bir şekilde yayınlandığı sosyal medya üzerinde Pazartesi gününün en çok konuşulan haberleri arasında yer alan sigaralara 5 Türk Lirası zam yapılacağı haberleri, British American Tobacco Türkiye tarafından yapılan açıklama ile yalanlandı.

British American Tobacco'dan sigaraya zam haberlerine yalanlama

britis american zam haberine yalanlama

Sosyal medya üzerinde dünün en çok konuşulanları arasında yer alan sigaraya yeniden zam yapılacağı haberleri, British American Tobacco Türkiye (BAT) tarafından yapılan açıklama ile gerçek dışı olduğu bildirildi. 

Şirketin sosyal medyada sigaralara 5 Türk Lirası zam yapılacağı yönündeki haberlere istinaden yayınladığı açıklama şu şekilde oldu:

“Bugün bazı sosyal medya hesaplarından British American Tobacco Türkiye ürünlerine zam yapılacağı şeklinde verilen haberler ve sözde zamlı fiyat listeleri gerçeği yansıtmamaktadır. Kurumumuzun ürünlerine yönelik aldığı bir zam kararı yoktur. Gerçek olmayan ve kurgulanmış görseller ile servis edilen, ne amaçla yapıldığını anlayamadığımız bu tür haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

British American Tobacco (BAT) Türkiye”

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 12:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler