Çekyattan Çıkan Dehşet

İzmir'in Konak ilçesi Anafartalar mahallesinde bir kadının cansız bedeni çekyatın içinde battaniyeye sarılı olarak bulundu. Annesinin cesedini bulup ihbar eden H.A. ise gözaltına alındı.

Çekyattan Çıkan Dehşet

İzmir'de tüm Türkiye'yi şoka uğratan bir olay yaşandı. Kentin Konak ilçesinin Anafartalar Mahallesi'nde annesi Gülümser Bulut (60) ile birlikte yaşayan H.A. çekyat içinde battaniyeye sarılı olarak annesini bulduğunu ihbar etti. Olay yerine intikal eden Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği çeşitli incelemeler gerçekleştirdi ve incelemeler sonucunda Gülümser Bulut'un öldürüldükten sonra battaniyeye sarılarak çekyatın içine yerleştirildiği anlaşıldı. İncelemelerin tamamlanmasının ardından Bulut'un cansız bedebi İzmir Adli Tıp Kurumu'na otopsi için sevk edildi.

KIZI GÖZALTINA ALINDI

Olayı ihbar eden H.A., polis ekiplerine verdiği ifadeler neticesinde gözaltına alındı. Polislere ihbar sonrasında verdiği ifadelerde, annesinden birkaç gündür haber alamadığını ve teyzesiyle beraber gidebileceği yerleri ve sokakları aradığını ifade eden H.A. kadını bulamayınca eve döndüklerinde kötü koku alıp, evde arama yapınca annesini bu şekilde bulduğunu ifade etti. Gülümser Bulut'un kayıp olmasının ardından herhangi bir kayıp ilanı veya başvurusu yapılmadığını ortaya çıkaran polisler, H.A.'yı gözaltına alırken, geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 23:12

YORUM EKLE