Erdoğan Beştepe'de Konuştu; Huzur Gelsin; Barış, Sevgi, Kardeşlik Egemen Olsun

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'den halka seslendi. Kardeşlik ve barış temennilerinde bulunan Erdoğan'ın referandum ile ilgili kritik sözleri dikkat çekti.

Erdoğan Beştepe'de Konuştu; Huzur Gelsin; Barış, Sevgi, Kardeşlik Egemen Olsun

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güzel Bir Türkiye İçin Tabii Ki Evet adlı programa katıldı. Beştepe'de gerçekleştirilen programda konuşmacı olarak yer alan Recep Tayyip Erdoğan konuşma alanından barış, sevgi ve kardeşlik mesajları verdi. Referandum sürecinin yaklaşması ile birlikte propagandalarına ağırlık veren hükümetin destekçisi olarak konuşan Erdoğan'ın sözleri herkesi büyüledi. 

Açıklamalarında şu cümlelere yer verdi;  "Bu dönemlerde yaşanan krizlerin, kaosların, acıların en önemli kaynağı; yönetim sistemimizin eksikleridir. Biz, son 14 yıldaki istikrar ve güven ortamını kalıcı hale getirmek istiyoruz. Huzur gelsin. Barış, sevgi, kardeşlik egemen olsun. Yoksa mevcut sistemde cumhurbaşkanıyla başbakanıyla hükümetiyle Meclis'i ile zaten aynı idealleri paylaşan kadrolar olarak biz, şu anda uyumlu halde çalışıyoruz" .

HAYIR STANDINA ZİYARETİNİ KONUŞTU

Geçtiğimiz gün metro istasyonu çıkışındaki Hayır kampanyası yapmakta olan bir çadırı ziyaret ettiğini söyleyen Erdoğan, çadıra gittiğini ve standdakilere neden hayır dediklerini sorduğunu anlattı. Aldığı cevabın çağdaş bir Türkiye için olduğunu açıklayan erdoğan, neyiniz eksik sorusuna cevap alamadığını belirtti. Kimseye zorlu bir müdahale olmadığını herkesin özgürce oyunu kullanabileceğini söyleyen Cumhurbaşkanı sözlerini sevgi mesajları ile tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 17:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler