EYT yasası çıktı mı? EYT yasası ne zaman çıkar? AK Parti'den yeni açıklamalar!

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş EYT hakkında açıklamalarda bulundu. İşte binlerce kişi tarafından merakla takip edilen EYT süreci hakkında yapılan açıklama ve detayları…

EYT yasası çıktı mı? EYT yasası ne zaman çıkar? AK Parti'den yeni açıklamalar!

EYT Hakkında Açıklama!

Numan Kurtulmuş  EYT hakkında sorulan sorulara yanıt verdi. "Sosyal medya gerçekten her gün bizde boğuluyoruz EYT, EYT EYT bu konuda bir şey var mı?" sorusuna yanıt veren Numan Kurtulmuş, bu kapsamda EYT meselesi ile ilgili her gün soruların geldiğini ifade etti. Kendilerinin bu konu üzerine çok büyük mesai harcadıklarını fakat Türkiye koşullarında bu yaşta emekli olunmasının mümkün olmadığından bahsettiklerini söyledi.

Sonrasında Cumhurbaşkanının buranın bir oy deposu olduğunu bilmesine rağmen, taviz vermemeye devam ettiği yönünde gelen söylemler karşısında Numan Kurtulmuş, kendilerinin AK Parti olarak popülist bir yaklaşımda bulunmak durumda olmadıklarını ve ülke yönettiklerini belirtti.

Sonrasında "Seçimden sonra gündeme gelebilir mi?" şeklinde sorulan soruya yanıt veren Grup Başkanvekili, bu meselenin ülkenin şu anki koşulları içinde talebe yönelik olarak bir adım atılmasının çok zor olduğunu söyledi. Popülist davranarak adım atılamayacağına dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 21:32

YORUM EKLE

Popüler Haberler