Genç balerin gözlerini yumdu. Suçlu aranıyor

Genç balerin Ceren Özdemir, dün akşam saatlerinde evinin önünde eşgali henüz tespit edilemeyen bir kişi tarafından bıçaklanmıştı. 20 yaşındaki Özdemir, tüm müdahalelere rağmen bugün hayata gözlerini yumdu.

Genç balerin gözlerini yumdu. Suçlu aranıyor

Ordu'nun Altınordu ilçesinde dün akşam saat 19:30 sularında tüm ülkeyi yasa boğan bir olay yaşandı. 20 yaşındaki Ceren Özdemir, evinin önünde eşgali henüz tespit edilemeyen bir kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü'nde 2. sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen Özdemir, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün hayata gözlerini yumdu. Ölüm haberi verilen ailesi ve yakınları ise büyük bir buhran yaşadı.

Doktoru Açıklamalarda Bulundu

İhbar sonrası olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, Ceren Özdemir'e ilk müdahaleleri yaptıktan sonra acil olarak Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkini gerçekleştirmişlerdi. 19:50 sularında hastaneye getirilen Özdemir ile ilgili açıklamalarda bulunan hastane Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, genç kızın göğsünde ve kanında kesici, delici aletle yaralanmaların olduğunu, acil serviste gerekli olan tüm müdahalelerin yapıldığını ve ameliyata alındığını paylaştı. Hastanedeki tüm çabalara rağmen Ceren Özdemir hayata gözlerini yumdu.

Olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatılırken, Ceren'in katilinin eşgaline ilişkin gelişmeler sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 00:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler