Günlük burç yorumları – 17 Nisan 2019 Çarşamba

17 nisan çarşamba gününde hangi burcun başına ne geleceği, nasıl davranmaları gerektiğiyle ilgili tavsiyeler günlük burç yorumlarına dair her detay haberimizde yer almaktadır. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair günlük burç yorumları.

Günlük burç yorumları – 17 Nisan 2019 Çarşamba

17 Nisan 2019 Salı Burç Yorumları

17 Nisan 2019 tarihinde burcunuzun başına ne geleceğini sizi nelerin beklediğini öğrenmek mi istiyorsunuz ? O zaman bu yazımız tam da size göre. 17 Nisan 2019 tarihinde alacağınız kararlara daha doğru yön verebilmeniz ve ilişkilerinizde yeni başlangıçlara başlamak istiyorsanız işte 17 Nisan 2019 burç yorumları…Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Koç Burcu

Kalbinizin esini dinlerseniz başarılı bir gün sizi bekliyor. Düşüncelerinize hakim olma konusunda başarılı olacak ve bunu artılarını belirgin şekilde hissedeceksiniz. Sezgilerinize çok güveniyor bu yüzden her konuyu farklı algılıyorsunuz. Ancak böyle bir özelliğiniz olduğunu da karşı tarafa belli etmiyorsunuz. Bir konu üzerinde defalarca düşünmek zaman kaybetmenize neden oluyor.

Boğa Burcu

Aşk hayatınızda gelişmeleri başlatan yani ilk adımı atan kişi siz olabilirsiniz. Kendinizi açık ve sade bir dille karşınızdakine anlatmaya alışın. İnatçı yönünüz ve düşüncelerinize karşınızdakinin düşüncelerinden daha fazla değer veriyor oluşunuz yüzünden olayları çok abartıyorsunuz.

İkizler Burcu

Arkadaşlarınızın arasında yaşanan tartışma ya da tatsız bir olaya isteyerek ya da istemeyerek dahil olabilirsiniz. Ancak pratik zekanız ve sözünüzün dinlenmesi sayesinde arkadaşlarınıza yol göstereceksiniz. Yakın ilişkilerinizde mesafecisiniz. Bugün maddi konular konusunda seçim yapmanız gerekecek ve önünüzdeki seçim yelpazesi oldukça geniş kafanız karışabilir. Duygusal konularda ise daha yumuşak ve anlayışlı olmayı düşünmelisiniz.

Yengeç Burcu

Kendinize yeni yetenekler ve uğraşlar keşfetmeniz için güzel bir gün. Kriz anında iletişim kurma yeteneğiniz bugünün kurtarıcısı olabilir. Yaratıcı zekanızı iş hayatınızda olduğu gibi duygusal yaşamınıza da yansıtmalısınız. Karşı cinsinizle olan duygusal bağlarınızı da güçlendirebileceğiniz bir gün. Katılacağınız toplantı seminer ya da yapacağınız bir sunumda çevrenizdekilerin beğenisini kazanacaksınız.

Aslan Burcu

Bugün liderlik yeteneğinizin ortaya çıkacağı ve bununla övüneceğiniz bir gün. Tadını çıkarın. Bugün ay burcunuzda ilerlediği için enerjiniz yüksek bunu doğru yer ve zamanda en iyi şekilde kullanmaya çalışın. Yaratıcılığınız da ön olana çıkabilir. Duygusal konularda ise karmaşık bir gün sizi bekliyor. Bugün fırsatlarla dolu bir gün gözünüzü dört açın.

Başak Burcu

Duygusal konularda ve aşk hayatınızda her şeyin istediğiniz gibi gitmesi biraz da sizin çevrenize karşı davranışlarınıza bağlı. Sıradışı konuşmalar ilginizi çekse de olayların merkezinde bulunmak istemiyorsunuz.  Aşk hakkında yorum yapmayacağınız sakin bir gün kafanızı dinleyin.

Terazi Burcu

Bazı konularda ve olaylarda savunmasız ve güçsüz hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda düzeninizin bozulmaması için partnerinizin hatalarını görmezden gelebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizi sorgulamalısınız. Maddi konularda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

Akrep Burcu

İç dünyanızda kendinizi dinleyebileceğiniz ve kendinizi keşfedeceğiniz bir gün olabilir. Yakın çevrenizle geçmişteki olayları konuşmaktan zevk alacaksınız. Uzak yollardan gelen sürpriz bir haberle sevinebilirsiniz. Evdeki eşyalarınızda yenilikler yapabilirsiniz.

Yay Burcu

Aşk hayatınızla ilgili meselelerinizde dostlarınız yardımcı olabilirler. Size yakın kişilere içinizi döküp onlarla dertleşmek iyi gelebilir. İş hayatınızda geri planda olmayı sevmiyorsunuz. Bugün çevrenize karşı hoşgörülü olmalısınız.

Oğlak Burcu

Bugün biraz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kişisel gelişim kitaplarından kendinizle ilgili şeyler bulabilirsiniz. Güçlü ve yoğun duygularınız sizi yorgun ve sinirli biri yapıyor. Düşüncelerinizde inatçı olmayın. Maddi sıkıntılarınız yüzünden canınız sıkılabilir.

Kova Burcu

Mide sorunlarınız için doktora gidebilirsiniz. Nane çayı iyi gelebilir. Beslenme düzeninizden asitli içecekleri çıkarmanızı öneririz. Bugün kendinize güvendiğiniz özgüvenli bir gün. Bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda özgür davranışlarınız yüzünden ilişkinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu

Aşk hayatınızda karar almakta ve kararınızın arkasında durmakta sıkıntı çekiyorsunuz. Partnerinizin sizden istedikleri size fazla gelebilir. Sizi yakından tanıyan insanlara karşı zor birisiniz. Kendinizi ve çevrenizi bolca sorgulayacaksınız. Değişik fırsatlar önünüze çıkabilir karar verirken iyi düşünün.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 14:26

YORUM EKLE