Hırsızlar Para Değil 30 Çuval Soğan Çaldılar!

Gün geçmiyor ki güzel ülkemizde bir ekstrem durum daha yaşanmasın. Hırsızlar bu sefer para yada altın değil 30 çuval soğan çaldılar.

Hırsızlar Para Değil 30 Çuval Soğan Çaldılar!

Tarım politikalarındaki eksikliklerin ve ekonomideki dalgalanma probleminin sonucu olarak son aylarda fahiş şekilde zamlanan soğan, el yakmaya devam ediyor. Şanlıurfa'da edinilen bilgilere göre bir işyerindne 30 çuval soğan çalındı.

Şanlıurfa 'nın Paşabağı Mahallesi 'nde bulunan Yeni Hal Merkezindeki Ş.Ç isimli kişiye ait ticarathaneye hırsızlara girerek soğan çaldılar. Gece saatlerinde kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişiler Hal'de bulunan dükkana girdi ve hırsızlık yaptı. Hırsızın kimliği henüz belirlenenemedi.

30 ÇUVAL SOĞAN ÇALINDI

Sabah saatlerinde işyerini açmak için hal merkezine giden Ş.Ç, durumu fark edince hemen polis ekiplerini  aradı.

İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri,  dükkanda yaptığı ilk incelemelere göre,iş yerinden yaklaşık 30 çuval soğanın çalındığını tespit etti.

Öte yandan hırsızlık, hal merkezindeki bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Görüntülerde bir otomobilin iş yerine yanaşması ve bazı kişilerin içeri girdiği görülüyor. Soğan hırsızlığı üzerine hal çalışanları ve işyeri sahipleri polislerden hırsızın acilen bulunmasını isteyerek duruma isyan etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 21:01

YORUM EKLE