Kyk Borçlarına Af Gelecek mi? Kyk Borç Affı Seçimden Önce Çıkar mı? Kyk Borçları Seçimden Önce Silinir mi? SON Gelişmeler!

Kyk Borçlarına Aff Gelecek mi? 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere çok kısa bir süre kalmışken milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren KYK borçlarının seçimden önce silinmesi yönünde söylentiler bulunuyor... Kyk borçları silinmesi seçimden önce silinir mi? İşte gündemden kyk borç affına dair son gelişmeler.

Kyk Borçlarına Af Gelecek mi? Kyk Borç Affı Seçimden Önce Çıkar mı? Kyk Borçları Seçimden Önce Silinir mi? SON Gelişmeler!

KYK Borcunun Seçimden Önce Silineceği Yönünde Söylentiler Var!

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için halk son derece heyecanlı.

Milli Gazete’nin haberine bakılacak olursa halkın tepkisini yoklayan Adalet ve Kalkınma Partisi yeni bir hamlede bulunacak…

Yapılan anketler sonucunda istenilen farkların ortaya konamamasından ve seçmende bir kararsızlık görülmesinden kaynaklı olarak öncesinde masaya yatırılan fakat sonraya ertelenen KYK borçlarının silinmesi ve Erken Yaşta Emeklilik konuları dikkat çekti.

Son yapılan anketlerde oy kayıplarının olduğu görülmesi sonucunda AK Parti’nin, Erken Yaşta Emeklilik konusunu masaya tekrardan yatırarak yeni vaatlerde bulunacağı tahmin ediliyor.

Fakat konu kapsamında yapılacak olan faaliyetlerin önümüzdeki günlerde başlatılabileceği belirtiliyor.

Tüm bunlarla beraber Adalet ve Kalkınma Partisi, genç neslinde oylarını kazanmak istiyor ve bunu gerçekleştirebilmek ve elindeki oyları kaybetmemek adına Kredi Yurtlar Kurumu Kredisi KYK’yı da yeniden masaya yatırmayı düşünüyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 12:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler