Manisa Şehzadeler'de zincirleme trafik kazası

Manisa Şehzadeler'de zincirleme trafik kazası! 3 aracın karıştığı zincirleme kazada bir araç ikiye ayrılırken 3 kişide yaralandı.

Manisa Şehzadeler'de zincirleme trafik kazası

Manisa’ya bağlı Şehzadeler ilçesinde gece saatlerinde meydana gelen feci kaza sonucu 3 kişi yaralandı. Gece saatlerinde meydana gelen zincirleme kaza sonucu 3 kişi yaralandı. Kaza sonucu trafik belirli bir süre kontrollü olarak devam etti.

kaza

Manisa-İstanbul kara yolu üzerinde seyahat eden Rahmi Çeliker, 09 AE 917 plakalı aracı ile karşı yönden bir diğer araç şoförü Oğuz Karayılan’ın sürdüğü 06 BEM 724 plakalı otomobil ve 48 NL 765 plakalı aracın şoförü Hakan Etleç ile çarpıştı.

Kazanın şiddetiyle Çeliker’in kullandığı otomobil ikiye ayrıldı. Bagaj kısmı dere yatağını devrilen aracın diğer kısmı yolun ortasında kaldı. Kaza sonucu Rahmi Çeliker ve eşi Hediye Çeliker ile birlikte bir diğer araç şoförü Oğuz Karayılan yaralandı.

Bölgeye aktarılan çok sayıda sağlık ve polis ekipleri ile kontrol altına alınan kazada yaralılar Manisa Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan yaralıların ciddi bir hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler