MEB Öğretmenlerin Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Talep Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki eğitim kurumlarında çalışan öğretmenlerin mazerete bağlı yer değişikliği taleplerinin sonuçlarını açıkladı. Aşağıda o duyuru hakkındaki yazımız yer alıyor.

MEB Öğretmenlerin Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Talep Sonuçları Açıklandı

Öğretmenlerin Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Sonuçları Duyuruldu

Milli Eğitim Bakanlığı, bünyesine bağlı eğitim kurumlarında çalışan öğretmenlerin 2019 senesi 1. Ayı mazerete bağlı yer değişikliği sonuçlarını duyurdu.

Milli Eğitim Bakanlığı, bünyesindeki eğitim odaklı kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan öğretmenlerin, 2019 senesi 1. Ayı mazerete bağlı yer değişikliği taleplerinin sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Sosyal medya sitelerinden biri olan Twitter’daki  hesabı üzerinden paylaşılan duyuruya göre, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalışan öğretmenlerin mazerete bağlı yer değişikliği taleplerinin sonuçları açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı, bünyesinde çalışan ve mazerete bağlı yer değişikliği başvurusunda bulunan öğretmenlerin, Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi web sitesi üzerinden ilgili bölüme tıklayarak sonuçlarını görebileceklerini duyurdu. Bizler siz değerli okurlarımız için ilgili web adresini burada paylaşıyoruz. //atama.meb.gov.tr/  adresinden sonuçlarınızı görebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019, 00:48

YORUM EKLE