Milli Dayanışma Kampanyası'nda ne kadar para toplantı? Biz bize yeteriz Türkiyem toplanan bağış parası miktarı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Milli Dayanışma Kampanyası'nda ne kadar para toplandı sorusunun yanıtını duyurdu. İşte Biz Bize Yeteriz Türkiyem toplanan bağış parası miktarı.

Milli Dayanışma Kampanyası'nda ne kadar para toplantı? Biz bize yeteriz Türkiyem toplanan bağış parası miktarı

Cumhurbaşkanı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası çerçevesinde şuana kadar vatandaşlardan toplanan tutarı açıkladı. İletişim Başkanlığı, şuana kadar yurttaşlardan 846 milyon 606 bin 155 TL bağış toplandığı belirtildi. Bağış kampanyası için atılan SMS ise 2 milyon 118 bin 107 TL olarak duyuruldu.

İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamalarda; Milli Dayanışma Kampanyası’nın milletin desteğiyle sürdürüldüğünü dile getirerek Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesinde şuana kadar 846.696.155 TL bağış yapıldığı aktarıldı. Detaylara //bizbizeyeteriz.gov.tr adresinden erişebilirsiniz.

Günün tüm önemli gelişmelerinden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı hemen telefonunda indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Günün sıcak gelişmelerinden anında haberdar olmak istiyorsan, bizi hemen Instagram’da takip etmeye başla >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Güncel haberler hakkında tüm ayrıntılar şimdi Facebook grubumuzda! Hemen katıl, gündemden asla geri kalma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 19:00

YORUM EKLE

Popüler Haberler