MNG Kargo'dan HDP PKK Mesajına Bilgilendirme!

Hatırlanacağı gibi MNG Kargo tarafından HDP’li Akıncı’ya “Gönderiniz HDP PKK’ya teslim edilmiştir” şeklinde bir bilgilendirme mesajı gelmişti. MNG Kargo HDP PKK Açıklaması Yaptı. İşte o açıklamaya ilişkin detaylar…

MNG Kargo'dan HDP PKK Mesajına Bilgilendirme!

MNG Kargo HDP PKK Açıklaması Yaptı

MNG Kargo, Batman ilinden Ankara’da bulunan HDP Genel Merkezi’ne kargo postalayan HDP üyesi Reşat Akıncı’ya firma tarafından gönderilen mesaj hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Hatırlanacağı gibi Reşat Akıncı’ya MNG Kargo tarafından, “Gönderiniz HDP PKK’ya teslim edilmiştir” şeklinde bir bilgilendirme mesajı gönderilmişti.

MNG Kargo firması, mesajların kuryelerin el terminalleri üzerinden gönderildiğini belirtti ve mesajların hazır şablonlar şeklinde olduğunu ifade etti. Diğer bir deyişle, mesaj şablonunun kurye tarafından değişikliğe uğratıldığı belirtildi.

MNG Kargo açıklamasında, “bu bağlamda çalışanlar kendi eylemlerinden sorumludur” ifadelerine yer verdi.

MNG Kargo’nun herhangi bir siyasi görüşü olmadığını ifade edilen açıklama kapsamında ek olarak, ortaya konan bu durum yüzünden büyük rahatsızlık duyduklarını, firma olarak durumun haber sitelerine düşmeden evvel inceleme başlatıldığını duyurmak istediklerini belirttiler.

MNG Kargo tarafından yapılan açıklama aşağıdaki kısımda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 10:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer faruk
ömer faruk - 1 hafta Önce

valla haksızlık bu.