MSB PERTEM 2020 yılı sözleşmeli er alımı ertelendi!

MSB PERTEM 2020 yılı sözleşmeli er alımı ertelendi. Milli Savunma Bakanlı Personel Temin Dairesi Başkanlığı’ndan konuyla ilgili açıklama geldi. İşte detaylar.

MSB PERTEM 2020 yılı sözleşmeli er alımı ertelendi!

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı er ve astsubay alımlarını ertelediğini açıkladı. Başkalıktan yapılan açıklamada 2020 yılında yapılacak er ve astsubay alımlarının ileri bir tarihte gerçekleştirileceği duyuruldu.

Sözleşmeli er temin duyurusu

2020 yılında Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na yapılacak sözleşmeli er alımlarında yapılması gereken ikinci seçim aşamalarının korona virüs salgını nedeniyle ertelendiği bildirildi. Yapılan açıklamada ikinci aşamanın yapılmasından 15 gün önce adaylara bildirileceği açıklandı.

İkinci aşamada adaylar fiziki yeterlilik ve mülakatlara giriyordu.

Astsubay temini duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yapılacak muvazzaf astsubay alımlarının ilk aşamasını geçen adayların sınıflandırma ve yerleştirme işlemleri virüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı.

Sınıf ve yerleştirme işlemlerinin ne zaman olacağına dair net bir tarih verilmezken salgının geçmesinin ardından adaylara bildirileceği duyuruldu.

Gündemde neler oluyor şimdi öğren! Mobil uygulamamızı hemen indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Tüm yeni haberlerimizden anında haberdar olmak için şimdi Instagram’da da bizi takip edebilirsin! Hadi, durma! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Facebook Grubumuza katıl, tarafsız haberin kaynağına Facebook’tan da erişim imkanına sahip ol! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 14:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler