Nazmiye Oruçoğlu Cinayetinde 2 Sanık Tutuklandı Cinayet Aydınlanıyor!

6 Eylül 2018 tarihin kaybolup yakınlarının son çare olarak Müge Anlı'ya başvurduğu ve 30 Ekim tarihinde ölü olarak bulunan gayrimenkul zengini Nazmiye ORUÇOĞLU cinayet davasında 2 sanık tutuklandı.

Nazmiye Oruçoğlu Cinayetinde 2 Sanık Tutuklandı Cinayet Aydınlanıyor!

6 Eylül 2018 tarihinden beri kayıp olarak yakınları tarafından aranan ve sonuç alamadıkları gerekçesi ile Müge Anlı'nın sunmuş olduğu programa başvurarak aramalarını sürdüren yakınları 30 Ekim 2018 tarihinde gayrimenkul zengini Nazmiye Oruçoğlu'nun cansız bedenine ulaştılar.

Müge Anlı'nın programında yaptığı çalışmalar ve polislerin kamera görüntüleri kullanılarak yapmış olduğu çalışmalar sonrasında 3 kişi cinayet şüphelisi olarak tutuklandı. Tutuklanılan kişilerin Nazmiye Oruçoğlu'nun eski eşi olan Yüksel Y. oğlu Serhat Y. ve eski eşinin arkadaşı olan Erhan Ç. olduklarının bilgisi paylaşıldı. Eski eşi ve arkadaşı tutuklanırken oğlu serbest bırakıldı.

SAVCI MAHKEMEYE SEVK ETTİ

Savcı tarafından ifadelerine başvurulan 3 zanlı mahkemeye sevk edildi. 7. Sulh Ceza Mahkemesinde görülen davadaki duruşmada eski eşi olan Yüksel Y. ve Eski eşinin arkadaşı olan Erhan Ç. mahkemece tutuklanırken oğlu Serhat Y.'nin ise adli kontrol şartı ile serbest bırakılmasına karar verildi.

ENSON EŞİ İLE GÖRÜLMÜŞ

Müge Anlı'nın programında yapılan araştırmalar sonucunda Nazmiye Oruçoğlu'nun en son eski eşi ile Kağıthane Cendere yolu mevkisinde görülmüş olduğu tespit edildi. Emniyet güçlerinin yapmış olduğu araştırmalar sonucu ise uzun zamandır aranan genç kadının cesedi, son olarak görüldüğü yer olan Kağıthane Cendere yolu üzerinde terk edilmiş bir otobüsün bagajında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 13:01

YORUM EKLE