Oğuz Haksever haber spikeriliğini bırakıyor mu? Oğuz Haksever emekli mi olacak?

NTV'nin yaptığı gaflarla gündeme oturan spikeri Oğuz Haksever istifa ediyor. Bu konuyu CHP Genel Başkan Danışmanı Deniz Demir sosyal medyadan duyurdu. Bu konuda herhangi bir açıklaması olmayan Oğuz Haksever'in emekli olup olmayacağı merak ediliyor.

Oğuz Haksever haber spikeriliğini bırakıyor mu? Oğuz Haksever emekli mi olacak?

Yaptığı gaflarla dillerden düşmeyen NTV Spikeri Oğuz Haksever bu sefer de emeklilik iddiasıyla karşı karşıya. Bazen mikrofonunun açık kaldığını unutarak söylediği cümlelerle, bazen de kameranın kendisini çektiğini fark etmeden yaptığı hareketle televizyon dünyasının en olaylı spikerlerinden biri olmuştur Oğuz Haksever.

Yassıada – Yaslı Ada Polemiği

Oğuz Haksever, Mayıs ayında bir gün öğle haberlerini sunarken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı Yaslı Ada benzetmesine, “Neresi yaslı ada be. Canına okumuşsun…” diyerek kendisini izleyenlerin yüzünü güldürdü.

Emekliliğini İstemiş

CHP Genel Başkan Danışmanı Deniz Demir tarafından şahsi Twitter hesabından yapılan açıklamada NTV spikeri Oğuz Haksever’in istifa edeceği belirtildi.  Atılan tweet içeriğinde Oğuz Haksever’in canlı yayın kazalarına da değinen Demir, Oğuz Haksever’in istifa edeceğini söyledi. Bu konuda Oğuz Haksever’den bir açıklama gelmedi henüz.

İşte O Tweet:

“Son dönemde imza attığı gaflarla gündeme gelen NTV spikeri Oğuz Haksever, emekliliğini istemiş..”

Oğuz haksever

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 13:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler