Samsun Vezirköprü'de Kaybolan Ecrin'in Cansız Bedeni Bulundu

Samsun Vezirköprü'de evinin önünde oyun oynarken kaybolan Ecrin'in cansız bedeni evin 5 kilometre uzalığındaki ormanlık alanda bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Samsun Vezirköprü'de Kaybolan Ecrin'in Cansız Bedeni Bulundu

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde evin önünde oynarken kaybolduğu iddia edilen ve ailenin kayıp başvurusu yapması üzerine güvenlik güçleri hemen harekete geçti. UMKE, AFAD ve jandarma komandolar bölgede geniş çaplı arama-tarama çalışmaları başlattı ve ev çevresinde başlatılan aramalar sistematik bir şekilde genişletildi. Yapılan arama-kurtarma çalışmaları kapsamında görevlendirilen kadavra köpeği Abrek, evin 75 metre uzaklığında tepki verdi. Güvenlik güçleri savcının da denetiminde kazılarını gerçekleştirdi ancak bir sonuç alınamadı. Bölgelerden analiz edilmek suretiyle toprak numuneleri alındı ve açılan yerler geri kapatıldı.

Acı Haber Öğleden Sonra Geldi

Talihsiz kız çocuğunun kaybolduğu eve 5 kilometre uzaklığındaki ormanlık alanda, 1.5 yaşındaki kız çocuğuna ait ceset bulundu. Yapılan incelemelerin sonucunda cesedin kayıp ilanı verilen Ecrin Kunaz’a ait olduğu tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 22:22

YORUM EKLE

Popüler Haberler