Sancaktepe Sarıgazi Mevkiinde Helikopter Düştü! Son Dakika!

Son Dakika… İstanbul Sancaktepe’ye bağlı Sarıgazi’de helikopter kazası yaşandı. İşte kazaya dair son gelişmeler.

Sancaktepe Sarıgazi Mevkiinde Helikopter Düştü! Son Dakika!

Akşam saatlerinde İstanbul Sancaktepe’ye bağlı Sancaktepe Sarıgazi'de askeri bir helikopter düşerek kaza yaptı. Sağlık ekipleri olay yerine hızlı bir şekilde hareket etti. Kazada ölen ya da yaralananın olup olmadığı bilgisine henüz ulaşılamazken, helikopterin neden düştüğü de henüz belirlenemedi.

Keşif uçuşu sırasında gerçekleşen kazada helikopterin birden fazla binanın bulunduğu site içerisine düştüğü tahmin ediliyor. Henüz neden düştüğü belirlenemeyen helikopterde kaç kişinin bulunduğu da bilinmiyor. Olayın keşif uçuşu sırasında olduğu, helikopterin Sancaktepe Askeri bölgesinden kalktığı belirlendi fakat olayla ilgili detayları ilerleyen saatlerde belli olacağı söylendi. Askeri bölgeden havalanan helikopterin içerisinde kaç kişi olduğu bilinmiyor. Daha önce İstanbul içerisinde böyle bir kaza yaşanmamıştı.

İSTANBUL VALİSİ: 4 ASKER ŞEHİT OLDU

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Çekmeköy'de düşen  askeri helikoptere ilişkin, "4 askerimiz yaralı olarak Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaştırılmıştır. Ama az önce İl Sağlık Müdürlüğümüzden  aldığımız habere göre, maalesef 4 askerimiz şehit olmuştur. Milletimizin,  ordumuzun başı sağ olsun." dedi. 

AYRINTILAR GELİYOR...

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 13:20

YORUM EKLE

Popüler Haberler