Şanlıurfa Emniyet Müdürüne Bombalı Suikast Girişimi Son Anda Engellendi

Şanlıurfa Emniyet Müdürü'ne bombalı suikast girişimi alınan önlemlerle son anda engellendi.

Şanlıurfa Emniyet Müdürüne Bombalı Suikast Girişimi Son Anda Engellendi

Bugün Şanlıurfa Emniyet Müdürü’ne bombalı bir suikast girişimi gerçekleşti. Saldırganın hangi sebepten ötürü böyle bir saldırı girişiminde bulunduğu bilinmezken, bu saldırı girişimi son anda engellendi.

Devlet yetkililerine yönelik son zamanlarda üst üste pek çok saldırı gerçekleşmekte. Ülkemizin demokratik ortamını bozabilmek ve yönetimi zora sokmak için böyle haince saldırılar gerçekleşmekte.

Vatandaşlarımızın huzur seviyesini artırabilmek ve onların daha iyi bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi için şuanda belediyelerimiz pek çok adım atmakta. Bununla birlikte vatandaşlarımızın istihdamının artırılabilmesi adına da bu tür durumlara büyük önem verilmekte.

Güvenlik önlemleri hat safhada

Ülkemiz vatandaşlarını ve yetkililerini tehlike altına alabilmek için büyük çaba sarf eden bütün unsurların ortadan kaldırılabilmesi için bütün imkanlar seferber ediliyor.

Özellikle de terör örgütü PKK ve DEAŞ tarafından gerçekleşebilme ihtimali bulunan bütün durumlara yönelik istihbarat kurumlarımız yoğun şekilde görevlerini yapmaktalar. Her geçen gün örgütlerin bu saldırılarına engel olabilmek için tespit edilen şahıslara operasyonlar düzenlenmekte.

Bununla birlikte alınan istihbaratlar doğrultusunda saldırı girişimleri de başarılı bir şekilde engellenmekte.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2017, 00:36

YORUM EKLE