Sevgililer Günü Kampanyaları! 2019 Sevgililer Gününe Özel Hangi Markalarda Kampanya ve İndirim Var?

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Son dönemlerin sevilen markalarının bu özel gün olan sevgililer günü için hazırladığı kampanyalar neler? Detaylı bilgi içeriğimizde yer almaktadır.

Sevgililer Günü Kampanyaları! 2019 Sevgililer Gününe Özel Hangi Markalarda Kampanya ve İndirim Var?

Dünya genelinde heyecanla beklenen 14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başladı. Sevgililerin daha doğrusu çiftlerin bu özel günü birbirlerine hediye alma heyecanı markaların da bir indirim dönemine girmesine neden oldu. Birçok büyük markanın bu özel gün için hazırlamış oldukları kampanyaları sizler için derledik. 

Gratis Sevgililer Günü İndirimleri

Kişisel bakım ve kozmetik sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Gratis, 14 Şubat için çoğu üründe %50 indirim yapacak. Bir süre önce kampanyayı başlatan marka, Gratis kart sahiplerine %40, %40+10 ve %50 indirim yapıyor. Bu indirim kampanyası 14 Şubat'ta sona erecek. 

Watsons Sevgililer Günü Kampanyası

Gratis'ten sonra oldukça revaçta olan Watsons bu özel gün için Türkiye genelinde bulunun çoğu mağazasında %50 indirim yapıyor. Kampanya 7 Şubat'ta başladı. Bünyesinde barındırdığı dünyaca ünlü markalar ile alışveriş severleri bu özel günde kendine çekmeyi planlıyor. Kampanya 14 Şubat tarihinde bitecek. 

THY Bir Sen Bir Ben Sevgililer Günü Kampanyası

Türkiye'nin sevilen havayolu markası Türk Hava Yolları 14 Şubat için 11-17 Şubat tarihleri arasında yurtdışı seyahati düşünen çiftlere aldıkları her iki kişilik biler için %25 indirimli bilet satışı sunuyor. Bu kampanyanın indirimi kalkış ve varış noktaları ile değişim gösterebiliyor. Aynı zamanda ekeonomi sınıfı ve business class yolculuğu tercihleri arasında da bir değişim söz konusu. 

Bunların haricinde giyimden teknolojik ürünlere kadar birçok markada indirim söz konusu. Sevilen altın markaları da Sevgililer Günü için pırlanta almayı planlayanlar için bir indirim dönemine girmiş durumda. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 23:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler