Teknosa 4-8 Mayıs 2020 axess kampanyası

Teknosa kapsamında satılan ürünlere yapılan kampanyalara yeni birisi daha eklendi. Bu yazımızda Teknosa’da 4-8 Mayıs 2020 tarihleri arasında uygulanacak olan Axess kredi kartı kampanyasından bahsedeceğiz. İşte kampanyayla ilgili ayrıntılar…

Teknosa 4-8 Mayıs 2020 axess kampanyası

Müşterilerin beğenisine sunduğu yüzlerce teknolojik alet ile Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Teknosa kapsamında yeni kampanyalar oluşturulmaya devam ediyor. Son olarak Teknosa 4 Mayıs ile 8 Mayıs tarihleri arasında Axess kredi kartlarına özel bir kampanya ortaya koydu. Bu kampanya ile 1500 lira ve üzerinde yapılan alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanma imkanı veriliyor.

Kampanya Detayları

4-8 Mayıs 2020 tarihleri arasında Teknoso.com’dan tek seferde yapılacak olan ilk 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 lira chip para verilmektedir. Kampanyaya katılım sağlamak için Axess Mobil aracılığı ile ilk harcamadan önce Hemen Katıl tuşuna basılması gerekmektedir. Kampanya profil alanında yer alan Kampanyalarınız kapsamında görüntülenebilmektedir.

SMS ile kaydolabilmek için ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından TEKNOSA yazıp 4566’ya mesaj gönderilmesi lazımdır. Belirtilen mesajın Akbank sistemine gitmesi ve kampanyaya katılım sağlandığını belirten mesajın gelmesi sonrasında kampanyaya katılım sağlanmaktadır.

Tüzel kişiler kampanya kapsamında yalnızca kısa mesaj ile faydalanabilmektedirler. Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya bünyesine alınmamaktadır. Chip para hediyeleri kampanya koşullarının sağlanması sonrasında kartlara yüklenmektedir. Kazanılan chip paralar istenildiği zaman kullanılabilmektedir. Ancak bu paralar Teknosa kapsamında kullanılamamaktadır. Aşağıdaki kısımda sıralanmış olan kartlar bu kampanya dahilinden faydalanabilmektedir.

  • Axess,
  • Wings,
  • Free,
  • Ticari kartlar,
  • Neo ve Akbank kartlar

Kampanyaya sanal POS üzerinden yapılan işlemler de dahil olmaktadır. Ayrıca nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında faydalanılması sonrasında iptal ve iade işlemleri yapıldığında verilen chip para geri alınmaktadır. Paranın kullanılması halinde borç olarak yansıtılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler