TOKİ Emeklilere ve Gazilere Özel 5 Bin Konut Yapımına Başlıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeyi Verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ'nin emekli ve gazi vatandaşlara özel fırsatlarla 5 bin konutun inşasına başlayacağını duyurdu. Erdoğan, Erzurumlu vatandaşlara 1200 yataklı şehir hastanesi müjdesini de verdi.

TOKİ Emeklilere ve Gazilere Özel 5 Bin Konut Yapımına Başlıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeyi Verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ’nin emekli ve gazilere özel fiyatlarla konut üreteceğini duyurdu.

Erzurum’da Belediye Başkan Adayları tanıtım toplantısında konuşan Erdoğan, Erzurum’da 1200 kapasiteli şehir hastanesi açılacağının müjdesini verdi. Daha önceleri farklı bir projenin amaçlandığını anlatan Erdoğan, şehir hastanesi konusunda mutabık kalındığını belirtti.

Emekli ve gazi vatandaşlara da müjde veren Erdoğan, 5 bin toplu konutun inşasına başlanacağını ifade etti. Şuana kadar 5 baraj ve 13 göletin inşasının tamamlandığını konuşan Cumhurbaşkanı, çiftçi desteklerinden söz etti.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerini işaret ederek Erzurum’a hizmet getirilmediği yönündeki eleştirileri yanıtladı. Erdoğan, Erzurumluların ağzıyla konuşarak ‘’öyle diyisen de gardaş ya öyle değilse’’ ifadelerini kullanarak salonu güldürdü. Cumhurbaşkanı, müjdesini verdiği TOKİ projesiyle de emekli ve gazi vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi olacaklar. Uzun vadeler ve düşük taksit tutarları ile emekli ve gazilere büyük bir fırsat sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 16:33

YORUM EKLE