Trump, Trudeau hakkında sert konuştu! 'İkiyüzlü, önce borcunu ödesin'

Londra'daki NATO zirveleri ve ikili mini zirveler devam ederken, dünya liderlerinin birbirleriyle ilgili açıklamaları da gündemde dikkat çekiyor. ABD Başkanı Trump, dedikodusunu yapan Kanada Başbakanı Trudeau ile ilgili olarak 'ikiyüzlü' söyleminde bulundu.

Trump, Trudeau hakkında sert konuştu! 'İkiyüzlü, önce borcunu ödesin'

NATO zirveleri Londra'da büyük bir hararetle devam ederken, ülke liderlerinin görüşmelerinden ve görüşmeler sonrası gerçekleştirdikleri basın toplantılarından enteresan diyaloglar gündeme düşüyor. Gün içerisinde Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ve Hollanda Başbakanı Mark Rutte'un bir arada gerçekleştirdikleri bir sohbetin görüntüleri intenete sızmış; ismi geçen liderler ABD Başkanı Donald Trump hakkında dedikodu yaparken görüntülenmişti.

Donald Trump, bu olay hakkında kendisine yöneltilen sorulara şaşırtıcı yanıtlar verdi.

'İkiyüzlü, önce ödemesi gereken borcu ödesin'

NATO zirvesinde kendisi hakkında dedikodu yaptığı görülen Kanada Başbakanı Justin Trudeau'nun bu davranışı hakkında sorular yöneltilen ABD Başkanı Donald Trump, Trudeau için ikiyüzlü dedi. Önce Kanada'nın ABD'ye olan borcunu ödemesi gerektiğini ve Kanada'nın bu borcu ödeyecek parası olduğunu söyleyen Trump, basında büyük ilgi topladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 01:00

YORUM EKLE