Tuğçe Kazaz'dan İmamoğlu'na tebrik ve eleştiri

Daha önce mankenlik yapan Tuğçe Kazaz’dan İstanbul seçimleriyle alakalı ilginç bir yorum geldi. Birkaç kez din değiştiren ve sonrasında Müslüman olan Kazaz televizyon programlarında yorumculuğa başladı. İstanbul seçimleriyle alakalı konuşan Tuğçe Kazaz İmamoğlu'nun başkanlık süresi uzun soluklu olmayacaktır dedi. İşte Tuğçe Kazaz’dan İmamoğlu yorumu…

Tuğçe Kazaz'dan İmamoğlu'na tebrik ve eleştiri

Daha önce podyumlarda gövde gösterisi yapan eski manken Tuğçe Kazaz’dan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı ile alakalı garip bir yorum geldi. Din değiştirip Hristiyan olan, Hristiyanlıkta istediğini bulamayıp sonrasında da Müslüman olan Kazaz, ekranlarda yorumculuk yapıyor. Mankenlikten sonra yorumculuğa soyunan güzel model, siyasetçi oldu. Yorumlarıyla herkesi şoke ediyor. Ekrem İmamoğlu’nun zaferi ile ilgili resmi Twitter hesabından açıklama yayınlayan Kazaz şunları söyledi:

"Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyor ve sonucun hayırlı olmasını diliyorum. Fakat daha önce de belirttiğim gibi başkanlık süresi uzun soluklu olmayacaktır. Maskeler düştükçe maksadın İstanbul Belediye Başkanlığı olmadığını ve amacın çok daha farklı olduğunu hep beraber göreceğiz."

Tuğçe Kazaz bugünlerde ekranlarda siyaset hakkında yorum yapan kanaat önderi oldu.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 18:13

YORUM EKLE