Turizm Bakanı'nın Eşi Pervin Ersoy'un Olay Yaratan Bayram Fotoğrafı

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy'un bayram sebebiyle elini öptürerek çalışanına 100 dolar verdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşması büyük tepki topladı. Pervin Ersoy ise yaptığı açıklamada, fotoğrafı Alişan'ın yeğenlerine dolar vermesini ti'ye almak amacıyla paylaştığını söyledi.

Turizm Bakanı'nın Eşi Pervin Ersoy'un Olay Yaratan Bayram Fotoğrafı

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Sosual medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımla gündemde. Pervin Ersoy sosyal medya hesabından elini öpen çalışanına 100 dolar verdiği anı gösteren bir kişi ile fotoğraf paylaştı.

Bu paylaşımının ardından sosyal medyada tepkilere neden olması üzerine açıklama yapmak zorunda kalan Pervin Ersoy, Alişan’ın yeğenlerine dolar dağıtmasını ti’ye aldığını vurgulayarak, "Yaaa açıkladım espriyi ne olur yapmayın Allah aşkına. Alişan dolar dağıtmış yiğenlerine bugün, onu ti'ye aldık . Yanımda çalışan personelime espri yaptık diye yazdım yapmayın ne olur ben o kadar salakmıyım açıklayarak koydum yine okumadan dünya kadar yazıyorsunuz .. Sizlerin bu tepkilerini bilecek kadar aklım var benim .. Lütfen yapmayın'' paylaşımını yaptı.

Pervin Ersoy'un espri diye paylaştığı fotoğrafa tepki

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 10:28

YORUM EKLE
YORUMLAR
$ milyarderi
$ milyarderi - 4 gün Önce

Salak miyim olucak. Salakmiyim degil. Ayri yazilir ;)

Popüler Haberler