Ünlü Spiker ByLock Kullandığı Gerekçesiyle Görevden İhraç Edildi

Televizyon ekranlarımızın önyüzünde olmayı başaran ve Paralel Devlet Yapılanması’nın gizli haberleşme ağı olan ByLock’u kullandığı gerekçesiyle ünlü spor spikeri görevinden ihraç edildi;

Ünlü Spiker ByLock Kullandığı Gerekçesiyle Görevden İhraç Edildi
Bölücü terör örgütü FETÖ ile ilişkisi bulmakta olan veya daha önce bulunan bütün şahıslar görevlerinden ihraç edilmeye devam etmekte. Özellikle de son zamanlarda örgüt içi gizli haberleşme ağı olan ByLock programını kullandığı gerekçesiyle pek çok medya mensubu görevlerinden ihraç edilmekte.

Fatma Karaağaç Görevinden İhraç Edildi

Habertürk TV’de spor spikeri olarak görev yapmakta olan ve başarılı spikerliğiyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan ünlü haber spikeri Fatma Karaağaç’ın, örgütün gizli iletişim programı olan ByLock’u kullandığı gerekçesiyle görevine son verildi. Televizyon ekranlarının ilgi çeken spikerlerinden olan Karaağaç’ın şok bir şekilde görevine son verilmesi ise oldukça şaşırttı.

Sosyal Medya Hesabından Olayla İlgili Açıklama Yaptı

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, cevap veremeyeceği hiçbir sorunun olmadığını ve Laik Türkiye Cumhuriyeti’nin sadık evladı olmaya devam edeceği yer aldı. Böylelikle medya mensubu olarak FETÖ ile ilişiği bulunduğu gerekçesiyle görevine ihraç edilen son isim ünlü Habertürk TV spikeri Karaağaç oldu.

O Kanlı Gecede Ülkemiz Ciddi Bir Tehlike Atlattı

15 Temmuz gecesi siyasi iktidara görevden el çektirmek için haince saldırılar düzenleyerek yüzlerce vatandaşımızı şehit eden hainler, gizli haberleşme programı olan ByLock üzerinden organize olmuşlardı. Bu programa sadece örgüt ile bağlantısı olan şahıslar girebilmekte ve buradan da gizlice iletişim kurmaktalardı. Yıllar boyunca ülkemizin yönetimini ele geçirebilmek için planlar yapmakta olan örgüt, büyük bir başarıyla püskürtüldü.

Askerlerimiz bu hainleri yakalayabilmek ve gözaltına alabilmek adına bütün mücadelesini ortaya koymuştur. Milyonlarca vatandaşımız da Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla meydanlarda darbecilere karşı mücadele vermiştir. TBMM’ye bile saldırma cüretinde bulunarak iktidarı görevden düşürebilmek için her türlü hainliğe başvuran bu örgüt, büyük bir başarıyla engellendi. Bunun yanı sıra silahlı kuvvetlerimiz içerisinde yer alan kahramanlarımız da darbeyi engellemekte önemli bir rol üstlendi.

Özellikle de Ömer Halisdemir’in darbeci Semih Terzi’yi öleceğini bile bile öldürmesi ne kadar büyük bir vatan sevgisiyle dolu olduğunu göstermekte. Bu duyguyla mücadele vermekte olan kahramanlarımız da 15 Temmuz’un çok daha aydınlık olmasını sağladı.
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 03:15

YORUM EKLE