Whatsapp, Instagram ve Facebook'ta neler oluyor? Erişim sağlanamayan uygulamalar çöktü mü?

Popüler mesajlaşma ağı Whatsapp, fotoğraf paylaşma uygulaması İnstagram ve sosyal paylaşım ağı Facebook'ta neler oluyor? Uygulamaya erişim sağlayamayan kullanıcılar Whatsapp ve İnstagram çöktü mü? sorularını soruyorlar. Peki uygulamalar çöktü mü? Whatsapp'ta neden fotoğraf gönderilemiyor?

Whatsapp, Instagram ve Facebook'ta neler oluyor? Erişim sağlanamayan uygulamalar çöktü mü?

Whatsapp, Instagram ve Facebook kullanıcıları uygulamalarda video ve fotoğrafların açılmadığı ve yüklemelerde başarısız olduklarıyla ilgili şikayet ediyorlar. Yaşanan problem sonrasında Whatsapp, Instagram ve Facebook çöktü mü? soruşarını soran kullanıcılar uygulamalara ne zaman erişim sağlanacağını merak ediyorlar. Peki Whatsapp, İnstagram ve Facebook çöktü mü?


Sosyal ağ Instagram’a dünya genelinde yaşanan bir sorundan dolayı erişim sıkıntısı yaşanıyor. Instagram kullanıcıları, platformdaki yeni paylaşımlara erişim konusunda sorun yaşarken, “akış yenilemedi” ve “içerik yüklenemedi” gibi uyarılarıyla TSİ 16.00'dan itibaren karşılaşmaya başladılar. 

Kullanıcıların karşılaştığı bu fotoğraf yükleme sorunu sadece Instagram ile de sınırlı kalmadı. Facebook’un bünyesindeki Instagram’da yaşanan erişim sorunlarıyla ilgili şikayetler eş zamanlı olarak Facebook ve WhatsApp için de gelmeye başladı.

Siteye Instagram için 10 bin 761, Facebook için 6 bin 341 ve WhatsApp için bin 630 kesinti raporu ulaşırken, aksaklıkla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ve sorunun ne kadar süreceği bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler