Yolun ortasına bina diken müteahitten Show Haber ekibine saldırı!

İstanbul Sultangazi'de yolun ortasına dikilen apartman merak edilmeye devam ediyor. Muhabirleri haber yapmak için gittiği alan da ise inşaat sahibi tarafından darp edilmesi kameralara yansıyarak merak edilmeye devam ediyor.

Yolun ortasına bina diken müteahitten Show Haber ekibine saldırı!

İstanbul Sultangazi’de yolun ortasına dikilen 4 katlı bina mahalle sakinlerini şaşırttığı kadar yolu kullanan sürücüler ve yayalar tarafından da şaşkınlıkla karşılandı. Show Haber Muhabirlerinin inşaat sahibi ile konuşma çabalarında ise küfür ve darp vardı.

Haber ekiplerinin yolun ortasına yapılan 4 katlı binanın sahibi ile konuşma çabalarında darp edilmesi kameralara yansıdı. Show Haber Muhabire benim senin gibi 100 leşim var demesi ise vatandaşları bile kızdırdı. Muhabirler kendilerine saldıran müteahhitten şikayetçi olduklarını açıkladı.

Şimdi Haberport mobil uygulamasını indir, tüm gelişmeler hakkında merak ettiklerini öğren! TIKLA İNDİR>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sıcak gelişmelerden ilk sen haberdar ol! Tüm haberler ve duyurular için Haberport’u Google News’te takip etmeye başla! >>> Haberport Google Haberlere Abone ol!


Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 21:37

YORUM EKLE