Acun Ilıcalı Sakatlanan Sema İle Fotoğraf Paylaştı

Dünyanın en zor yarışması olan Survivor da programın yapımcılığı görevini üstlenen Acun Ilıcalı, bu sezon da son bölümde ayağından sakatlanan milli atlet Sema’nın ayağını paylaştı;

Acun Ilıcalı Sakatlanan Sema İle Fotoğraf Paylaştı
Survivor 2017 yarışması son hızıyla sürmekte. Dünyanın en zor yarışması olarak görülen bu yarışmada, iki takım yarışmacıları da inanılmaz performanslar göstermekte. Genel olarak milli atletlerin yarışmada mücadele veriyor olmaları da yarışmaya olan ilgiyi bir hayli artırmakta. Bu süreçte ise sakatlık sıkıntısıyla karşı karşıya kalan kişilerimiz de ciddi sağlık problemleri yaşayabilmekteler. Bu zorlu mücadelede galip gelebilmek adına iki takımında olağanüstü mücadeleler sergilemekte.

Olağanüstü mücadelelerin sergilendiği bu karşılaşmada yarışmacılar zaman zaman yapamayacağını anladıkları zaman da sınırlarını zorlamaktalar. Sınırlarını zorlayan bu yarışmacılar ise ciddi sakatlıklar yaşayabilmekteler.

Geçtiğimiz Sezon Semih ve Atakan Çok Ciddi Sakatlıklar Atlattılar

Özellikle de Avatar Atakan’ın kafasına platformun çarpması büyük bir endişe yaratmıştı. Yarışmacının kafasına çok hızlı bir şekilde çarpan platform, Atakan’ın kafasının yarılmasına sebep olmuştu. Sudan çıkamayan ve sudan çıkmaya çalışmaktayken, Serkay Tütüncü başta olmak üzere pek çok gönüllü yarışmacı hemen suya atlayarak Atakan’a yardım etmiştir. Daha sonra ise yarışmanın sağlık uzmanı olan Dr. Metin Kuş hemen duruma el koydu. Hemen gerekli müdahaleleri yapan Dr. Metin Kuş daha sonra ise daha detaylı bir tedavi için Çağan Atakan Arslan’ı hastaneye sevk etmeyi uygun gördü.

Aynı zamanda yine Survivor 2016’nın gözde yarışmacısı olan Semih Öztürk’ün ise parmağının kırılması, çok büyük bir endişe yaratmıştı. Yarışmacının parmağının çok şiddetli bir şekilde kırılması yüzünden Semih en az 2 hafta kadar yarışma ekranlarından uzak kaldı. Böylece final turlarında mücadele veremeyen başarılı yarışmacı hemen hastaneye kaldırılmıştı. Yarışmadan çıktıktan sonra da bir süre parmağı bandajlı  gözlemlenen Semih’in durumu ise şuanda gayet iyi.

Sema’nın Sakatlığı Korkuttu
Sembol oyunu sırasında ayağını ters bir şekilde yere basan Sema, ciddi bir sakatlık yaşadı. Doktor Metin Kuş, başarılı yarışmacının oyuna devam etmesine devam etmedi. Bu sakatlığın ardından ise Acun Ilıcalı Sema’nın sakat ayağıyla bir fotoğraf çektirerek Instagram üzerinden paylaştı;
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 02:13

YORUM EKLE