Adriana Lima, Emir Uyar ile görüntülendi! Emir Uyar kimdir? Mesleği ne? Adriana Lima'nın yeni sevgilisi kimdir?

Adriana Lima, Emir Uyar ile görüntülendi! Emir Uyar kimdir? Adriana Lima’nın yeni sevgilisi kimdir? Adriana Lima Türk iş adamı Emir Uyar ile görüntülendi.

Adriana Lima, Emir Uyar ile görüntülendi! Emir Uyar kimdir? Mesleği ne? Adriana Lima'nın yeni sevgilisi kimdir?

Adriana Lima Türk iş adamı Emir Uyar ile el ele görüntülendi. Yata binerken görüntülenen çift fotoğraf çekilmelerine ses çıkarmadı. Adriana Lima ve Emir Uyar daha önce Venedik’te görüntülenmişti. Uyar ve Adriana Lime yat seyahati boyunca iş toplantısı görüntüsü sergiledi. Ancak bir süre sonra ikili Mikonos’ta el ele ortaya çıktı. İngiliz basını Uyar’ı Lima’nın yeni sevgilisi olarak tanıttı.

Ailesinin Venedik’te de şubesi olan bir otel zincirinin sahibi olan Uyar, kendisi de ailesiyle birlikte çalışıyor. Emir Uyar, daha önce Lindsay Lohan ile işbirliği yapmıştı. 38 yaşında olan ve iki çocuk sahibi olan Adriana Lima basketbolcu Marko Jaric’ten aldatıldığı için ayrılmıştı. Metin Hara ile yaklaşık 2 sene kadar beraber olan Lima, bu ilişkisini geçen yıl bitirdi.

Emir Uyar Kimdir?

Emir Uyar 1982 yılında dünyaya geldi. Emir Uyar Makine Sanayi, tekstil ve gayrimenkul yatırım alanlarında tecrübe kazandı.

Adriana Lima Kimdir?

Brezilyalı manken 12 Haziran 1981 yılında dünyaya geldi. Victoria’s Secret’ın en uzun süre çalıştığı model olan Adriana Lima, bu firma için ilk kez 1999 yılında podyuma çıktı.

Afrika, Brezilya ve İsviçre kökenli olan Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1. oldu.

1996 yılında Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. sırada yer aldı. Kısa bir süre sonra Ford Modellik Ajansı sayesinde New York’a gelen Lima, Elite Model Management ile anlaştı. 1997-1998 yılları arasında henüz kariyer adımlarının başındayken Vouge ve Marie Claire gibi dergilerde moda çekimlerine katıldı. 2003 yılındaki Victora’s Secret defilesinin de açılış mankeni oldu.  

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 21:33

YORUM EKLE