Adriana Lima’nın makyajsız hali sosyal medyayı salladı

Ünlü top model Adriana Lima'nın makyajsız hali sosyal medyayı salladı. Lima, bu paylaşımıyla doğal haliyle de ne kadar güzel olduğunu bir kere daha kanıtladı.

Adriana Lima’nın makyajsız hali sosyal medyayı salladı

Ünlü model Adrina Lima Instagram hesabı üzerinden makyajsız bir fotoğrafını paylaştı. Top model doğal haliyle de ne kadar güzel olduğu bir kere daha kanıtlamış oldu. Victoria’s Secret meleği Adriana Lima’nın paylaşımında ünlü modelin sağlıklı cildi ve doğal görüntüsü hayranlarını mest etti. Instagram’ın hikayeler kısmından paylaşılan gönderinin yanı sıra Lima’nın bir süredir Metin Hara ile birlikte olduğu biliniyor.

Adriana Lima Makyajsız Fotoğrafını İnstagram Hikayesinde paylaştı

adriana lima makyajsız

Adriana Lima Kimdir?

12 Haziran 1981’de Brezilya’da dünyaya gelen Adriana Lima, henüz 13 yaşında yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilmiştir. ABD yerlisi, Brezilya ve İsviçre kökenli Adriana Lima henüz 15 yaşında Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında birinci seçilmiştir.

Henüz kariyerinin başında Vogue ve Maria Claire dergilerinin moda çekimlerinde bulunan Adriana Lima, en büyük çıkışını Dominik’li sevgilisi Alberto ile çalıştıkları ve Time Square’de reklam tablosuna asılmış Vassarette billboard reklamıyla gerçekleşmiştir. Birçok ünlü süper modelle birlikte yer alan Adriana Lima, şöhret basamaklarını tırmanmaya başlamıştır.

Harper’s Bazaar ve Elle dergilerinin kapaklarında yer alan Adriana Lima, 1998 yılında Victoria’s Secret defilesinde yer almış ve büyük bir ün kazanmıştır. 2003 yılında Victoria’s Secret defilesinde açılış mankeni olan Adriana Lima; Portekizce, İspanyolca ve İngilizce konuşabilmektedir.

2009 yılında Türkiye’ye gelen ve Var mısın Yok musun yarışmasına katılan Adriana Lima, 14 Şubat 2009 tarihinde Sırp basketbol oyuncusu Marko Jaric ile dünyaevine girmiştir. Adriana Lima’nın 2009 yılında ilk kızı ve 2012 yılındaysa ikinci kızı dünyaya gelmiştir.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 16:52

YORUM EKLE

Popüler Haberler