Adriana Limaʹnın yeni aşkı Emir Uyar'dan bahşiş şov

Adriana Lima'nın yeni sevgilisi Türk işadamı Emir Uyar, gittikleri restoranda bıraktığı bahşişle gündeme oturdu.

Adriana Limaʹnın yeni aşkı Emir Uyar'dan bahşiş şov

Adriana Lima’nın yeni sevgilisi olmasıyla gündemde olan Emir Uyar, önceki akşam sevgilisiyle Mikonos’ta bir restorana gitti. 2180 euro gelen hesaba 3 bin euro ödeyen sosyetik işadamı, toplamda 820 euro bahşiş bıraktı.

Türk yazar Metin Hara’dan sonra yine bir Türk işadamı ile birlikte olan Adriana Lima’nın yeni sevgilisi Emir Uyar’ın Yunanistan tatilleri tüm hızıyla devam ediyor. Önceki akşam Mikonos’ta tatilde olan çift dikkatlerden kaçmadı. İngiliz basına göre genç çift birkaç arkadaşıyla adanın lüks mekanlarından birinde yemek yedi.

UYAR FOTOĞRAF İZNİ VERMEDİ

2180 euroluk hesabı 3,000 euro olarak ödeyip 820 euroluk bahşiş bırakan Emir Uyar, yaklaşık 5,000 TL olan bahşişle garsonları resmen mest etti. 250 milyon dolarlık kişisel serveti olduğu söylenen ünlü işadamı, önceki akşam sevgilisiyle kendisini fotoğraflamak isteyen yabancı basına eliyle hayır işareti yaparak fotoğraflarını çekmelerine izin vermedi. Bu durumu yabancı basın Emir Uyar’ın Metin Hara’dan daha agresif olmasına yorumladı.

METİN HARA İLK KEZ KONUŞTU

Adriana Lima ve Emir Uyar’ın aşkı hakkında Metin Hara sessizliğini bozdu. Annesinin rahatsızlığından dolayı 5 aydır Türkiye’de olan Metin Hara’nın, Türkiye’ye dönmek zorunda kaldığı için Adriana Lima ile olan ilişkisi sonlanmıştı. Hara, “ İlişkiler bitebilir ama bunu kendi duygu durumuna anlatmak kolay olmuyor. Artık kimse de kimseye karışamaz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 10:03

YORUM EKLE

Popüler Haberler