Akın Akınözü'nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan kimdir? Akın Akınözü sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile el ele görüntülendi!

Hercai dizisinin Miran’ı Akın Akınözü, yeni sevgilisi Sandra Pestelmalciyan ile el ele görüntülendi. Akınözü’nün yeni sevgilisi Sandra Pestelmalciyan’ın kim olduğu merak ediliyor. Akınözü ve Pestelmalciyan çifti bir alışveriş merkezinden çıkarken el ele görüntülendi.

Akın Akınözü'nün sevgilisi Sandra Pestemalciyan kimdir? Akın Akınözü sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile el ele görüntülendi!

Hercai dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü, yeni sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile görüntülendi. Bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen çift objektiflere yakalandı.

Akın Akınözü ile ilgili daha önce pek çok iddia ortaya atılmıştı. Fakat Sandra Pestelmalciyan ile ilişkisi olduğu bilinmiyordu.

Akın Akınözü

Sandra Pestelmalciyan Kimdir?

Hercai dizisinde Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü’nün yeni sevgilisi Sandra Pestelmalciyan’ın kim olduğu merak ediliyor. Akınözü sevgilisiyle birlikte alışveriş merkezinde görüntülendi. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Akınözü, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Akın Akınözü'nün sevgilisi

Akınözü’nün sevgilisi Sandra Pestelmalciyan, İTÜ Ekonomi bölümü mezunudur. 24 yaşındaki Pestelmalciyan’ın New York’daki üniversiteden de mezun olmuştur.  

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 02:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler