Aleyna Tilki, Bıçaklanan Emrah Karaduman’ı Ziyaret Etti

Genç yaşında çok büyük bir popülarite elde etmeyi başaran ses sanatçısı Aleyna Tilki, dün bıçaklı saldırıya uğrayan Emrah Karaduman’ın sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu;

Aleyna Tilki, Bıçaklanan Emrah Karaduman’ı Ziyaret Etti
Aleyna Tilki’nin şöhretinin parlamasına ön ayak olan Emrah Karaduman, dün gece bıçaklı saldırıya uğradı. Eskişehir de şoförüyle bıçaklanan Karaduman’ın sağlık durumunun ağır olduğu bilgisi aktarılmıştı. Geçtiğimiz yıl sanat dünyasının en çok tanınan isimleri arasında yer almayı başaran Karaduman, bir eğlence programı için Eskişehir’e gitmişti. Şoförüyle birlikte eğlence mekanından çıktıktan sonra otele doğru yol alan ünlü sanatçı, kaldıkları otelin girişinde bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Ameliyattan Çıktı, Durumu Daha da İyiye Gidiyor

Hayati tehlikesi bulunan ünlü ismi ziyaret eden Aleyna Tilki, meydana gelen durum hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü sanatçının ameliyatının iyi geçtiği ve kısa süre içerisinde yeniden daha da iyi olacağı belirtildi. Sosyal medya uygulaması Twitter’den açıklama yapan Aleyna Tilki, ‘’Arkadaşlar her şey yolunda. Emrah’ın sağlık durumu gayet yerinde’’ ifadelerini paylaştı. Bu ifadelerin paylaşılması ünlü sanatçının severlerinin içlerini rahatlattı.

Olayla İlgili Bir Şüpheli Gözaltına Alındı

Ünlü Emrah Karaduman ile şoförü Volkan Karaca’ya bıçaklı saldırıda bulunan şahıs güvenlik güçlerimizce gözaltına alındı. Çarşı Polis Amirliği’ne götürülen şahıs kısa süre içerisinde yakalandı. Bununla birlikte verdiği ifadede Aleyna Tilki’ye aşık olduğunu ve bundan dolayı da saldırıda bulunduğunu belirten şahıs, şuanda gözaltında tutulmakta.

Çok Kısa Bir Süre İçerisinde Büyük Bir Kesime Hitap Etti

Yıllarca çok büyük zorluklar çeken ve konservatuara yazılan Emrah Karaduman, eğitim hayatına maddi sıkıntılar sebebiyle devam edemedi. Müzikal kariyerinin devamı için İstanbul’a taşınan ve burada barlarda çalışan Karaduman, zorlu mücadeleler verdi. Daha sonra ise Kadıköy’de bir barda çalıştığı sırada Hande Yener’in orkestrasına katılan ve yıllarca Hande Yener ile çalışan ünlü sanatçı, ilk stüdyo albümünü çıkarmayı başardı. 12 Haziran 2015 yılında çıkardığı ‘’Toz Duman’’ albümüyle Demet Akalın, İrem Derici ve Murat Dalkılıç gibi isimlere yer veren sanatçı başarılı bir girişime imza atmış oldu. Bunun yanı sıra yıldızı çok hızlı bir şekilde paylayan Aleyna Tilkiyle de ilk single çalışmasını seslendirdi.
 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 15:58

YORUM EKLE