Aleyna Tilki’nin bikinili görüntüleri sosyal medya gündemini salladı!

Aleyna Tilki sosyal medyaya tatilde çekildiği bikinili fotoğrafları atınca bir çok takipçisi ünlü şarkıcının kilo aldığını fark etti ve bunu yorumlarda dile getirdi. Aleyna Tilki ise bu yorumları görmezden gelip cevap vermedi.

Aleyna Tilki’nin bikinili görüntüleri sosyal medya gündemini salladı!

Aleyna Tilki’den Bikinili Paylaşım

Genç şarkıcı Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde Bodrum’da görülmüştü.  Aleyna Tilki en son Ukrayna’nın başkenti Kiev’deydi. Bodrum’da bikinili fotoğraf çekinip Kiev’den paylaştı ve genç şarkıcının aldığı kilolar takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Aleyna Tilki gittiği her yeri fırsat buldukça fotoğraf atarak takipçileri ile paylaşıyor. Ukrayna’nın başkenti Kiev’e giden genç şarkıcı tatilde çektiği fotoğrafları buradan takipçileri ile paylaştı. Dikkatli takipçileri ise Aleyna Tilki’nin kilo aldığını hemen fark edip fotoğraflara kilo aldın,zayıf değilsin şeklinde yorumlar bıraktılar. Aleyna Tilki yapılan bu yorumlara cevap vermedi.

 Genç şarkı Aleyna Tilki daha önce de  kendisine gelen yorumlara ve eleştirilere, "Boyumuz uzun olunca yanımdakiler biraz küçük çıkıyo diye kilolu diyorlar. Kimsenin ölçülerine göre beni kıyaslamayın, bu Aleyna Tilki’ye has bir ölçü. Zayıf ya da kalın değilim. Ben Aleyna Tilki’yim!" yanıtını vermişti.

Aleyna Tilki bikinili

Aleyna Tilki

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 16:00

YORUM EKLE
YORUMLAR
lanet olsun
lanet olsun - 13 ay Önce

lanet olsun adamım

Bırkan guclu
Bırkan guclu - 11 ay Önce

Bu kıza bırsey ıszetmıyordum artık fıkırlerım degıstı varya
Of of adamı yakar bu