Aleyna Tilki’yi den bacak show hiç böyle görmediniz!

Magazin basınını gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki son olarak bacak şovuyla muhabirlere yakalandı.

Aleyna Tilki’yi den bacak show hiç böyle görmediniz!

 Bir ses yarışmasında yer aldıktan sonra gündemden düşmeyen genç şarkıcı Aleyna Tilki, zaman zaman frikikleriyle, zaman zaman iddialı sözleri ve yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Aleyna Tilki, bu kez de bacak şovuyla karşımıza çıktı.

Aleyna Tilki Bebek’te geçtiğimiz günlerde bir ATM’nin önünde süper mini bir etekle görüntülendi.  Aleyna Tilki süper mini eteği ile gazetecileri görünce panikledi. Daha sonra ise aceleci tavırlarla para çekmeye çalıştı. Uzun süre para çekmek için uğraşan genç şarkıcı, kartın şifresini unutunca, para çekemeden kendisini bekleyen arabaya koştu.

Son olarak, Demet Akalın ile yaşadığı polemikle karşımıza gelen Aleyna Tilki’nin, bir dönem aynı şekilde ultra mini sahne elbiseleriyle gündeme gelen Demet ablasını mı önek aldığı merak konusu.

Demet Aklın ile Aleyna Tilki arasında yaşanan polemik  ise şöyle gelişti. Demet Akalın, Aleyna Tilki’nin şarkısını radyoda dinlerken sosyal medya üzerinden “Bu şarkıya dayanamıyorum” yorumunu yaptı. Daha sonra sosyal medyada ve magazin dünyasında uzayan polemik son olarak tatlıya bağlandı. Akalın, Tilki’den yeni albümü için şarkı alacağını söyledi.

aleyna'dan bacak şovu

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 23:31

YORUM EKLE