Anne Marie, Rockabye'ı Cizreli Mehmet ile Beraber Söyledi!

Sosyal medyada bir anda fenomen haline gelen Cizreli Mehmet, Anne Marie düeti ile tanınmıştı. Ünlü şarkıcı Anne Marie, Cizreli Mehmet'i Rockabye şarkısını söylemek üzere sahneye çıkardı!

Anne Marie, Rockabye'ı Cizreli Mehmet ile Beraber Söyledi!

Geçtiğimiz aylarda bir anda Türkiye'de sosyal medya fenomeni haline dönüşen Cizreli Mehmet, ünlü şarkıcı Anne Marie düeti ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Bir karaoke aplikasyonunda Anne Marie'nin kayıtlı videosuna, şarkıyı söyleyerek eşlik eden Cizreli Mehmet'i fark eden Anne Marie, kendisi ile de sosyal medya üzerinden temasa geçmişti. Bu durum kısa süre içerisinde Türkiye gündeminde yankı bulmuş ve Cizreli Mehmet, geniş bi kitlenin odak noktası haline gelmişti.

ROCKABYE'A ÖZGÜN TARZIYLA EŞLİK ETTİ

Karaoke uygulamasında Anne Marie'nin Rockabye adlı popüler şarkısına eşlik eden Cizreli Mehmet, uygulama üzerindeki kaydında doğal hali ve şarkıya kendi özgün tarzı ile eşlik etmesi sempatik bulunmuştu. Basın açıklamaları da yapan Cizreli Mehmet, müziğin evrenselliği hakkında konuşmalar yapmıştı. Şimdiyse hayalleri gerçek oldu.

ANNE MARİE TEKLİF ETTİ, CİZRELİ MEHMET KONSERE GİTTİ

Türkiye'nin fenomenleri arasında yer almaya başlayan Cizreli Mehmet, geçtiğimiz gün Anne Marie'den Instagram üzerinden mesaj aldı. Cizreli Mehmet'i İstanbul'daki konserine Rockabye şarkısına eşlik etmek için çağıran Anne Marie'ye başta olumsuz yanıt veren Cizreli Mehmet daha sonra İstanbul'a giderek, şarkıya eşlik etti. Ağrı'dan İstanbul'a uçuş sayısı çok az olduğu için başta bilet bulamayan Cizreli Mehmet, daha sonra uçak biletlerini ayarlayarak İstanbul'a gitti ve Anne Marie ile Babylon Sound Garden'da sahne aldı.

ŞARKIYA YİNE KENDİ TARZIYLA EŞLİK ETTİ

Sahnedeki sempatik tavırları ile dikkat çeken Cizreli Mehmet, şarkıya Anne Marie ile birlikte girdi. İlk sözlerden sonra kendi özgün yorumuyla şarkıya renk katan Cizreli Mehmet, izleyicilerden de yoğun bir ilgi gördü. Bir anda hayalleri gerçek  olan Cizreli Mehmet, performans sonrasında Instagram'da Anne Marie ile birlikte çekilerek paylaştığı fotoğraf ile de sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 22:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler