Aşklarını kameralardan uzak yaşayan ikili, Etiler Ulus'ta aynı evde yaşıyordu

Erkenci Kuş adlı dizide birlikte başrolleri paylaşan Can Yaman ve Demet Özdemir bu arkadaşlıkları kısa bir süre sonra aşka dönüştüğü de magazin gündeminde konuşuluyordu. Çiftin aynı evde kaldıkları ve ev sahibinin de evden çıkarmak istediği iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü.

Aşklarını kameralardan uzak yaşayan ikili, Etiler Ulus'ta aynı evde yaşıyordu

Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncuları Can Yaman Ve Demet Özdemir'in dizi setinde başlayan dostukları aşka dönüştüğü iddiaları magazin gündeminin en çokkonuşulan konuları arasındaydı. Çift her ne kadar inkar etsede aylık 15 bin lira kira ödedikleri boğaz manzaralı evlerinde gözlerden uzak yaşıyorlarıdı. Fakat çifte ev sahibinden kötü bir haber geldi. 

Ev sahibinin oturdukları evi satışa çıkaracağını söylemesinin ardından önce Etiler Ulus'ta bulunan evi almak isteyen Can Yaman ve Demet Özdemir çifti ev sahibinin 5 milyon lira istemesiyle vazgeçti. Çift taşınmak için yeni bir ev arayışa girdi.

Satış yakında gerçekleşirse Demet Özdemir ve Can Yaman, kısa süre içerisinde oturdukları evden çıkmak zorunda kalacaklar.

demet özdemir can yaman

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 21:13

YORUM EKLE

Popüler Haberler