Aslı Enver'den ketojenik diyet isyanı

Güzel oyuncu Aslı Enver'in adını kullanarak reklam yapıldı. Ünlü oyuncu yapılan diyet reklamına sosyal medyada isyan etti.

Aslı Enver'den ketojenik diyet isyanı

Sosyal medya platformunda kendi adını kullanarak 'ketojenik diyet ürünleri' reklamını ve pazarlamasının yapıldığını gören ünlü oyuncu Aslı Enver sosyal medya hesabından bu reklamları yapan kişilere isyan etti.

Yapılan yalan reklamlar karşısında kayıtsız kalmayan oyuncu, sosyal medya hesabı olan instagramdan yaptığı paylaşımla takipçilerini ve kamuoyunu konuyla ilgili  bilgilendirdi.

Ünlü oyuncunun açıklaması ise şöyle;  "Bu ürünle hiçbir ilgim yoktur. Hukuki süreç başatılmıştır."  ifaderine yer verdi.

aslı enver

Aslı Enver kimdir?

10 Mayıs 1984 yılında İngiltere'de dünyaya gelen güzel oyuncunun asıl adı Aslıay Enverdir. 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan yakışıklı Birkan Sokullu ile dünya evine girmiş, fakat 3 yıl evli kalan çift 2015 yılında boşanma kararı alarak boşanmışlardır. Günümüzde ise yayın hayatına devam eden İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz ile paylaştığı Sürreyya Boran karakterini canlandırmaktadır.  

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 15:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler