Aslı Samat kimdir? Hercai dizi oyuncusu verdiği kilolarla şaşırttı!

Hercai dizisinde gördüğümü Aslı Samat verdiği kilolar ile konuşulmaya devam ediyor. Oyuncu olabilmek için 93 kilo veren Aslı Samat’ın kim olduğu merak ediliyor. Peki Aslı Samat kimdir? Kendisinin 62 beden olan kıyafetlerini 42 beden kıyafetlerle değiştirdiği ifade ediliyor…

Aslı Samat kimdir? Hercai dizi oyuncusu verdiği kilolarla şaşırttı!

Aslı Samat Kimdir?

Aslı Samat tüp mide ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtuldu. 173 kilodan 80 kiloya düşen oyuncunun gardırobunda bulunan 62 beden kıyafetlerin gittiği ve yerine 42 beden kıyafetlerin geldiği söylendi.

Kendisine ameliyat hakkında sorulan sorulara, daha farklı rollerde oynayabilmek için böyle bir ameliyat olma kararı aldığını ifade ederek yanıt veren Aslı Samat, bu süreç içerisinde 70 kilo vermesi sonrasında köpekleri ile sürekli olarak yürüyüşe gittiğini ifade etti. Aynı zamanda pilates ve yüzme gibi sporları da düzenli bir şekilde yaptığını anlatan oyuncu, kendisini en son 2 sene önce görmüş olan birine hatırlatamadığını, kendinin eski halini tarif etmek zorunda kaldığını belirtti.

aslı samat

Aslı Samat 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünü bitirmiş olan Aslı Samat, ilk kez 2015 senesinde Uzaklarda Arama isimli sinema filminde rol almıştır.

İlk deneyimi sonrasında 2017 senesinde Ateş Böceği ve 2018 senesinde Lady Winsley isimli sinema filmlerinde yer almıştır. Şimdilerde ise Hercai dizisinde Melike isimli karakteri canlandırmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 20:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler