Astrolog Dinçer Güner Türkiye 2020 için neler dedi? Geçmiş tarihli bir röportajı gündem oldu

2020 yılı için Astrolog Dinçer Güner'in geçmiş zamanlarda söylenenler gündeme gelmeye devam ediyor. Astrolog Dinçer Güner'in öncelerden yapmış olduğu açıklamalarda tüm dünyaya yayılacak olan salgın bir hastalığın geleceği söylenmişti. Peki, Astrolog Dinçer Güner Türkiye 2020 için neler dedi? İşte detaylar...

Astrolog Dinçer Güner Türkiye 2020 için neler dedi? Geçmiş tarihli bir röportajı gündem oldu

Ünlü astrolog Dinçer Güner üç ay önce 2020 yılının değerlendirilmesi ile bir röportaj vermişti. Bu verdiği röpordajda gündeme gelerek sosyal medyada konuşulmaya başladı. Dinçer Güner, üç ay önce 2020 yılı için yapmış olduğu röportajda; kapitalist sorunlar yaşanacağına, salgın bir hastalığın bulaşmasını ve birçok eğlence merkezlerinin kapatılması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, Dinçer Güner 2020 yılı neler dedi? İşte tüm detaylar haberimizde...

Ünlü Astrolog Dinçer Güner, dün Twıtter hesabından 2,5 sene için Satün'ün Kova burcunda olacağını açıkladı! 

“Satün, kova burcuna geçiş yaptı. 22 Mart tarihinden ve Temmuz ayına kadar ilk etabını yaşayacak. Daha sonra yıl sonuna doğru Aralık ayı gini yeniden kova burcuna geçiş yaparak dolu dolu 2,5 sene bu burçta olacak ve kova burcunda ki seyahati süresince aslında Kova burcunun sembolize ettiği konularda bu disiplin, sınav, düzen, kurallar ve öğrenilmesi gereken dersleri öğretecek.

En basit hali ile Satün; disiplin-sınav-düzen-kurallar ve öğrenilmesi gereken dersler anlamına gelmektedir. Dediğim gibi en yalın en basit hali ile…

Kova; astrolojik sembolizmi Özgürlük – İnsanlık- Teknoloji ve toplum demektir." diyerek yapmış olduğu paylaşımı sonlandırdı.

Ünlü Astrolog Dinçer Güner'in üç ay önce gibi bir sürede Habertürk Tv'de Fatih Altaylı'ya konuk olarak yapmış olduğu açıklamalar şunlardır;

"2020 sene tüm insanlık için unutulamayacak bir sene olarak herkesin hafızasına kazanılacak. Sürekli olarak yayınlanan tarih ve sosyal kitaplarda bu sene yaşanacak olaylar kaleme alınacak. Kapitalis sistemin çöküş yaşaması sebebi ile yerine insan temelli olan sistem sağlanacak. Eski dönem sistemleri yara alarak sarsılacak, tüm kişiler için büyük kriz sorunu yaşanmaya başlanacak. Bunların yanında da ülkemiz için yeni ve farklı bir düzene geçiş senesi olarak adlandırılacak. 

Gelecek Nisan ayında, bakanlıklar ile ilgili birçok değişiklikler söz konusu olacak. Bazı konular nedeni ile de grev ve prostestolar başlayabilir. 5 Nisan tarihinde, Mart ve Haziran ayında diplomatik ilişkiler ile ilgili gelişmeler gündeme gelecek. Yaşanılacak olan olaylar karşısında eğitim ve sınav sistemi ile değişiklikler görülebilir." dedi.

Amerika toprak kaybedecek, Çin ise tüm gücü eline alacak!

2020 senesi Amerika için, toprak kaybı ve bunun yanında güç sorunu yaşayabileceği bir sene olarak görülecek. Tüm medeniyetin batıdan doğuya kayacağı bir sene yaşanacak. Amerika'nın zor zamanlardan geçmesi ile birlikte Çin ise tüm gücü eline alacak. 

2020’de Türkiye’nin Güneş Dönüşü haritasında “Başak” görüntüsünün yükselmekte olduğu görülmektedir. Bu da hizmet sektöründe önemli değişikliklerin olacağı söz konusudur. Sağlık açısından olayları değerlendirecek olursak, tüm dünyada salgınlar artabilir. 

Mart ve Nisan ayında ise partilerin yönetimleri ile ilgili değişiklikler, partilere bağlı olanların yaşayacağı görev değişiklikleri olabilir. Muhalefetten sağlık sektörüne, sendikalardan askeri düzene, eğitimden medyaya kadar uzanacak olan derin değişiklikler yaşanabilir." dedi.

Ekonomik gelişmeler alışılmışın çok dışında seyredecek!

Yaşanacak olan yeni ekonomik gelişmelerin, vergi uygulamalarının, faiz ve kredi açısından büyük değişimler yerini alacak. Güneş ile Uranüs arasında oluşan görüntü, beklenmeyenler karşısında oluşacak olan sert çıkışların ve tabi ki de düşüşlerin de habercisidir. " dedi.

Sıcak haberler her an telefonunda! Gündemin nabzını beraber tutalım istiyorsan uygulamamızı şimdi indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Merak edilen tüm gelişmeler anında karşında! Haberport’u Instagram’da takip etmeye başla, gündemden geri kalma. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Sıcak gelişmeleri anlık olarak takip etmek için hadi, sen de Facebook Grubumuza katıl, tartışmaları kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 15:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler